smajl

Nejde mi zvuk

Mám Windows Vista a nefunguje mi zvuk,vše mám zapojeno zprávně,ovladače mám taky nainstalovaný(nevím jestli je to ten pravy-Realtek High Definition Audio),ale zvuk mi nejde repraky jsou v pořádku když je zapnu vychází z nich jen šumění.Už si nevím rady.Prosám poraďte mi.Děkuji
Doplňuji:
a)jsou v zelene zdirce
b)ne nei preskrknutej mam třam plnou hlastost 100
c)ve spravci zarizeni u niceho ! nemam,mam nainstalovany Realtek High Definition Audio

jde mi z tech repraku jen sumeni,ale jinak zadnej zvuk,hudba nic

Odpovědi
Elizabet

Taky se mi to stalo že nám zvuk nešel bylo to signálem když jsem zahíbala s monitorem párkrát jsem ho chytla a nakonec nám ho kamarád spravil

Wolf_Net

  1. repráky jsou v ZELENÉ zdířce?
  2. takový ten symbol repráčku vpravo dole máš, není přeškrtnutý?
  3. nevím, jak to funguje ve Vistách, neměl jsem na ně nervy, přeskočil jsem z XP rovnou na W7, ale asi to bude podobné. Najdi správce zařízení, dřív to bylo pod tento počítač → pravý klik → vlastnosti → správce zařízení. Vidíš tam u něčeho otazník? Pokud ano, nemusí to být správný ovladač, to co sis nainstaloval(a).

Pak mě napadají ještě dvě věci, které by mohly souviset..

  1. ve správci služeb tj. start → spustit → napiš services.msc a odEntruj, nemáš zastavený „zvuk systému windows“ a služba „plánovač multimedií“ je na automaticky?
  2. mě osobně se stalo, že jsem měl u Realteku nastaven digitální výstup místo analogového a zaboha to nešlo přepnout. To by mělo být někde pod ikonou realteku. Buď je modrá nebo hnědá, ale kde přesně to je, Ti nepovím. Pokud máš zepředu zdířku na sluchátka, zkus ty repráky tam, jestli to není ten samý případ.

Jinak je to už na podporu a v tom případě bych Ti mohl pomoct třeba přes Teamviewer, to je taková utilita, že se připojím a Ty uvidíš, jak se Ti hýbe myš a všecko, ani není nutná instalace, navíc je to chráněno Pinem, který se generuje náhodně při každém spojení. Používáme to v práci na podporu. Pokud máš ICQ, tak moje je 111 064 343

JayDee446

Uživatel Wolf_net uvedl vyčerpávající odpověď. Dodal bych jen, že by mohl být problém také v softwaru, v kterém to spouštíte. Zkusila jste jiné programy? …Jinak pokud jste nerestartovala, udělejte to ihned ;)