Jechout111

Zaplati UP rekvalifikaci pro ziskani RP C + E?

Zaplati UP rekvalifikaci pro ziskani RP c+e ?

Dobry den, zamestnavatel mi neprodlouzi smlouvu z duvodu ze nemam ridicsky prukaz c+e, lze jako uchazec o zamestnani zadat o rozsireni kvalifikace a zaplatí to urad prace ? A sance na ziskani ? Dekuji

Odpovědi
Drap

Zažádat můžeš. Jistá šance je. U každého UP to je jiné, záleží zda má takovou kvalifikaci plánovanou , nebo ne. Nelze proto jednoznačně odpovědět. Nejlépe se informovat přímo na konkretním ÚP

autacek

Jako žebychom rozšíření tvé kvalifikace, resp. řidičák zaplatili místo tebe, nebo tvého zaměstnavatele my všichni?

Pokud nejsi bez práce, tak s žádným rekvalifikačním kurzem od ÚP nepočítej.