Zamknutí účtu na FB – kdy mi přijde odpověď?

Ahoj,dnes ráno mi zamkly účet na FB ukázalo mi tam ať se přihlásím v mobilu (Opera M.) Když jsem tak učinil na tom mobilu,nad přihlašovacími kolonkami se mi ukázal červený čtvereček „Váš účet byl zamknut,přihlaste se na PC a zjistěte více informací“ Bohužel tam je pořád abych se přihlásil na té Opeře m. Zkoušel jsem změnu připojení v mobilu.Pořád nic.. Takže jsem odeslal foto kopie Rodného listu a žákovské knížky týmu FB za jak dlouho mi příjde odpověď? :) Děkuju.

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Přesnou odpověď ti nedám, ale musíš brát v úvahu že jako jednotlivec pro ně nemáš žádný význam (jednoduše: nepotřebují tě). Navíc takových problémů ⇒ stížností apd. budou mít mraky, proto bych nečekal nějakou rychlost. Tipuju týden až měsíc :)

Jinak posílat kvůli fb kopii rodného listu mi příjde jako hodně fatální risk. A co se týče té žákovské, jsem si jist, že vykouzlíš příjemci úsměv :)

mosoj

K zamknutí byl asi nějaký důvod či podnět.
Počkal bych do 1. dubna. Od 1. dubna všichni na FB přechází povinně na timeline profil !!!!
Může to souviset s tímto.