hapiky

Začíná Rusku další problém na východě?

Rusku vzniká další problém, a to na východě. Japonsko se totiž rozhodlo opět otevřít spor o Kurilské ostrovy, které jsou pod nadvládou Ruské federace, a prohlásit je za své území. Japonské ministerstvo zahraničí bude tyto ostrovy nyní považovat za nezákonně okupované.
Zdroj: https://tn.no­va.cz/zpravodaj­stvi/clanek/458404-rusku-vznika-problem-i-na-vychode-jeho-ostrovy-japonsko-oznacilo-za-sve-uzemi?campaig­nsrc=tn_clipbo­ard

Odpovědi
paul1

Já jak zaregistruji slovo východ, tak už automaticky nějak očekávám něco špatného. Předtím covid, teď rusáci, co bude dál (ještě předtím to byla tuším cholera)?

Pepa25

Samozřejmě, Rusko ukázalo, že je to obr na hliněných nohou, teď si na ně budou troufat všichni. Osobně mě víc rmoutí, že to pochopili Azerové a hned si začali vyskakovat na Armény, protože ví, že „ruské mírové sbory“ toho ve sporných územích Karabachu moc neubrání …