jirka F

Zachránili jste někdy někomu život třeba i náhodou?

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Kepler

Jednou jsem zadržel babču před nechráněným železničním přejezdem. Nejspíš byla slepá i hluchá, jinak si to neumím vysvětlit. Kdybych ji nezadržel, vlak by ji srazil. Bez zájmu na to civělo asi tucet lidí…Bába ani nepoděkovala.

Další odpovědi
Schluker

Jednou urcite, kdyz jsem zastavil jako prvni a jediny u dopravni nehody na dalnici. Jinak asi ne, kdyz nepocitam kazdodenni “krizovky” za volantem – spousta chodcu to mela tesne..mozna jsem nekdy nekomu zachranil zivot s ani jsem o tom v dusledku nevedel. Nevim, takovymi myslenkami se nezaobiram…

zjentek

Určitě. Svým abnormálně ohleduplným přístupem k životu jsem již musel zachránit život mnoha zvířat, VČETNĚ HMYZU!

V nejmenovaném hotelu někde v Asii mě kdysi dávno pokojská žádala, abych ho vytáhl. Já tak neučinil. Později dala na vědomí, že otěhotněla. Tehdy jsem tedy neuposlechnutím zachránil jeden cizí lidský život.

Kelt

Mnohokrát bych někoho nejraději zabil, ale rozmyslel jsem si to.

Emefej

Jako mnohonásobný dárce krve mohu předpoládat, že zachránil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Keplere, tohle vypadá na 13 zbytečných, marných životů. Takže's narušil rovnováhu, i když babča coby hluchá a slepá asi neměla za co děkovat. Možná je ještě teď vyjukaná z toho, proč ji někdo onehda chytil za rámě a co tím chtěl říct. (;