Avatar uživatele
jirka F

Zachránili jste někdy někomu život třeba i náhodou?

zdroj obrázku: pixabay

Zajímavá 0 před 1159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jednou jsem zadržel babču před nechráněným železničním přejezdem. Nejspíš byla slepá i hluchá, jinak si to neumím vysvětlit. Kdybych ji nezadržel, vlak by ji srazil. Bez zájmu na to civělo asi tucet lidí…Bába ani nepoděkovala.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Schluker

Jednou urcite, kdyz jsem zastavil jako prvni a jediny u dopravni nehody na dalnici. Jinak asi ne, kdyz nepocitam kazdodenni “krizovky” za volantem – spousta chodcu to mela tesne..mozna jsem nekdy nekomu zachranil zivot s ani jsem o tom v dusledku nevedel. Nevim, takovymi myslenkami se nezaobiram…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Určitě. Svým abnormálně ohleduplným přístupem k životu jsem již musel zachránit život mnoha zvířat, VČETNĚ HMYZU!

V nejmenovaném hotelu někde v Asii mě kdysi dávno pokojská žádala, abych ho vytáhl. Já tak neučinil. Později dala na vědomí, že otěhotněla. Tehdy jsem tedy neuposlechnutím zachránil jeden cizí lidský život.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Mnohokrát bych někoho nejraději zabil, ale rozmyslel jsem si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jako mnohonásobný dárce krve mohu předpoládat, že zachránil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Keplere, tohle vypadá na 13 zbytečných, marných životů. Takže's narušil rovnováhu, i když babča coby hluchá a slepá asi neměla za co děkovat. Možná je ještě teď vyjukaná z toho, proč ji někdo onehda chytil za rámě a co tím chtěl říct. (;

před 1158 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek