Ganymede

Za jak dlouho zacnou pusobit leky na uklidneni?

Tak do pul hodiny?

Odpovědi
Kepler

Léky na uklidnění jsou moc široký pojem. U některých nastupuje účinek už za čtvrt hodiny. Psachofarmaka je nutno brát pravidelně, aby se jejich účinek vůbec projevil, třeba i po několika dnech. Leccos se dočteš v příbalovém letáku, pokud jej nemáš, pak zkus pohledat zde: http://pribalove-letaky.cz/leky/P

Drap

U někoho hned, u někoho také třeba za několik hodin. Hodně záleží i na konkretním léku. Na takto položenou otázku nelze spolehlivě odpovědět.