Monča.R.E.T.

nespím už 3tejdny byla jsem u psychologa,psychy­jatra měla jsem i prášky na spaní ne nic nepomohlo ani nejsem unavená

co mám dělat?
Doplňuji:
děkuju za rady pro Hanulka11:tak si nevěř mě to nevadí a co já s tím mám dělat?rozbrečet se?:DDD pro Pavluš:jj dyžtak napíšu Pro balca:děkuju nechci se zabít Pro bolák:tak určitě:D

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Vlastníš něco po čem už dlouhou dobu toužím 😁 Schopnost realizovat svoje plány 24hodin denně 😁

Další odpovědi
bolak

Možná že spíš a nevíš o tom. Koukalas na dallas? Jak Bobby umřel a pak se ukázalo že celá sedmá série byla jen sen? Možná že tady je to to samý. Možná že jsme všichni jen výplodem tvojí zvrácené fantazie.

crrrrrrrr…

hanulka11

jen jestli si nevymýšlíš- nevěřím tomu co píšeš

anonym

Mončo, takže to můžou být „splašené hormony“. Nezbývá než navštívit ještě gynekologa.

pavluš

Pokud jsi byla u lékaře,jistě ti řekl,že některé léky začnou fungovat až po nějaké delší době.Vydrž .
Doplňuji:
Klidně mi napiš,něco podobného mám za sebou.

balca

skoč z mostu.

emm.kate

A nemáš to po tom prášku ? :D viz tvoje otázka : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-nejakej-prasek-po-kterym-se-nespi

Hlada

Najdi si jinou prázdninovou zábavu, než spamování na Odpovědích.

ultralife

Je to smutný, ale znám to. Mnoho z nespavosti dělají starosti. Je dobrý někde pustit ventil, ale to se musí najít tzv.dobrá duše (a více než jen dutá vrba), která se do Vás dokáže vcítit. Neberte to na lehkou váhu. Kvalita života je taky o mnoho jiná, když člověk pořádně nespí, klidně. Máte někoho, koho zajímají vaše problémy? Možná právě je potíž v těch rodičích ☹

Damiana

Kecáš.
Na jednu stranu tu sháníš prášky proti spaní (a pak si stěžuješ, že skoro měsíc nemůžeš spát – cítíš jaká je to blbost?), zajímají tě nekoitální praktiky, sázíš jednu hrubku za druhou a pak si stěžuješ na rodiče, že tě evidentně mají plné zuby. Přečti si svoje otázky a také své reakce na odpovídající… Pak se nediv, že tu brzy dosáhneš podobného „úspěchu“ jako doma. Jestli se jen nudíš, najdi si jinou zábavu, tohle není chat. Ale pokud potřebuješ opravdovou pomoc, zadej konečně smysluplnou otázku a uvidíš, jestli si svou reputaci zde ještě můžeš napravit. Jestli chceš být zajímavá jde to i jinak, než se tu zbytečně ztrapňovat. A to nemyslím nijak zle! 🙂