Avatar uživatele
Filip84

Z jaké příčiny není Savier v žebříčku?

Moc chlastá? Nebo tam bude, až bude mít nový koule? 🤷‍♀️😜😂

Vysvětlím: když se podíváte na PrintScreen, tak je tam Savier, se 185 body (za 30 dnů), hned za Rokio, s 206 body, a před Pepa25 se 180 body. Když se však podíváte vpravo, na ten žebříček, který se zobrazuje na titulní straně, tak je tam Rokio, s 212 body, a hned pod ním Pepa25, se 185 body; do žebříčku se tam dostala, také, Ametyst, se 179 body, což jinak odpovídá, jenom ten Savier tam – prostě a jednoduše – vypadl! 🙄

Je tu někdo, koho napadá nějaké racionální vysvětlení, čím to je? 😅

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Savier, Disraeli před 10 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Odpoveď byla označena jako užitečná

Savier moc chlastá! 😈

Ostrakismus v praxi. 😅

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

A nyní ještě něco úplně jiného:

Jste přesvědčená , že za 30 dnů Savier 189 bodů, nezískal, když všech má 1594 -od nástupu,. Zřejmě k prvnímu číslu po vstupu se přidávají další body tak, aby byly za 30 dní, od aktuálního bodování. Registroval se v 6/2021.

Ametyst má podobný počet bodů, ale je zde déle, takže její nárůst je postupný,. Celkový počet je 13 715. Regis­trovala se v 8/2019.

Vím, že jsme se na počítání bodů v minulosti ptali, ale nemohu otázku najít. Mažou se zřejmě první nejstarší body, takže 30 dní se počítá od nového dne zpětně za 30 dní, takže zřejmě kvůli tomu Savier v žebříčku není, body nemá za 30 dní. Je to můj názopr.

Jinak se obraťtee na admina.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Savier

Je to rozbitý! 😱

No to snad ne. Znesvěcuje snad někdo mě kvality na tomto webu? 😓

Upravil/a: Savier

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Je to rozbitý! 😱

Myslím si, že jde o chybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

A nyní ještě něco úplně jiného:

Tady si někdo snaží hrát na detektýýva 🤪

Kdo si hraje nezlobí…

Upravil/a: Tonda Káňa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Chyba v Matrixu. 👽

A proč se staráš, mamrde? Je to čistě jeho věc a tvoje blbá starost. Ne?
Hotové, otázka obstarána 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

annas: Pochopil jsem to správně, že „problém“ Savierových bodů má být v tom, že je – dejme tomu – nasbíral za 10 dnů z 30 hodnocených?

To ale nemůže být příčina. Já, když jsem tu nějakou dobu moc nebyl, vůbec jsem nebyl v žebříčku, a za měsíc jsem mohl mít cca 10 bodů, tak jakmile jsem se vrátil, ta, od té chvíle se mi body – do těch 30 dnů – započítávaly. A jakmile jsem měl více bodů, než poslední v žebříčku, „vytlačil“ jsem ho a byl jsem tam vidět.

Možné je (téměř) všecko – zvlášť tady, ale tohle fakt ne! 😅

Avatar uživatele
Filip84

annas: Pochopil jsem to správně, že „problém“ Savierových bodů má být v tom, že je – dejme tomu – nasbíral za 10 dnů z 30 hodnocených?

To ale nemůže být příčina. Já, když jsem tu nějakou dobu moc nebyl, vůbec jsem nebyl v žebříčku, a za měsíc jsem mohl mít cca 10 bodů, tak jakmile jsem se vrátil, ta, od té chvíle se mi body – do těch 30 dnů – započítávaly. A jakmile jsem měl více bodů, než poslední v žebříčku, „vytlačil“ jsem ho a byl jsem tam vidět.

Možné je (téměř) všecko – zvlášť tady, ale tohle fakt ne! 😅

Avatar uživatele
Filip84

Savier: „Kvality … na webu“ … Jak bych Ti to řek: body tu nic moc neznamenaj. 😅 Nebo takhle: před cca rokem a půl, dvěma, když jsem tu přišel, tak byl nahoře zjentek🤪, bejval i první. To tak, asi, vystihuje „hodnotu“ toho bodovýho hodnocení. Nebo, že „baroni“ jsou jeden zlatý a druhý „vévoda“ stříbrný. 😅

Prostě: pokud tu postuješ otázky, tak ti vždycky někdo nějakou tu hvězdičku vrazí. Plus, když jsi vlezlý, jak štěnice, no a prostě se s tím nesereš a mázneš nějakou odpověď kde to jenom jde, tak ti vždycky taky nějaký ten palec přistane. Víš co, teďka je tu relativně klid (i když na to, jak mrtvo tu bylo, jsme to parádně rozjeli, jako! 👌😎), ale kdysi tu nebyl sebemenší problém nahonit nějakou tu desítku bodů denně, co jsem tak jako vypochopil, jak jsem, kdysi, cosi hledal a procházel staré otázky, odpovědi, počet palců, počet odpovědí, atd. Teďka když máš u odpovědi pět palců, tak to je něco, kdysi to měl každý lofas a ti nejlepší měli těch palců třeba – co já vím – patnáct, dvacet.

Já tím vůbec nechci říct, že jsi jak „baroni“, to vůbec ne, jenom, že to nic moc neznamená.

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Takže Savier zítra jenom 1/2 flašky lahve vodky a 2 píva 10°, jinak se tu ani nepřihlásí, říkáš? 😈😂

Avatar uživatele
Disraeli

Asi tak. 😅

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Nesehnal bys mu robotu tam někde v tom „Aladínlandu“, Ománu, nebo tak něco? Že by jako – víš co – opravil zeď uprostřed pouště, nebo zašaloval studnu v oáze …

No ne, protože „čo, Aladín, nieštartuje, nieštartuje?“ nechlastaj, teďka babu by mu tam určitě nějakou přidělili … 🤔🤔🤔😂

Avatar uživatele
Disraeli

Za jedno bychom o něj nestáli, 😅za druhé Omán netrpí nedostatkem vody a zrovna teď převážná část Ománu zažívá/zažila záplavy. :P jako pravidelné období dešťů tam je (nic nezvyklého) a voda se často zvedá, ale tentokrát je to humáč, i několik mrtvých.. dokonce to postihlo i SAE (což se nastává).

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Už jsem to nastudoval … 😅 No tak by tam opravil zeď u moře, no. 🤷‍♀️ Ale tak když ne, tak nic nebude, no. 🤷‍♀️ Bude se muset naučit „odchlastat“ tady, jinak ani na odpovedi.cz nebude smět! 😈

Avatar uživatele
Filip84

Dá se, vůbec, bez flašky lahve žít v Ptákolandu? 🤔🤔🤔

Avatar uživatele
Savier

Disraeli: Googlil jsem si ten termín :D Fakt super… 🤣

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Tos bez Googla nevěděl, co je ostrakismus, nebo ostrakisace!? 😲😳

Avatar uživatele
Disraeli

🤣

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Spíš to bude nějaká technická chyba. Doufám, že se Ti tu k tomu vyjádří admin, třeba takhle příští měsíc – víš jak! 😅

Avatar uživatele
Savier

Takové témata zde raději nechci rozebírat 🤣🫢. Děkuji.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Přiznej se: že jsi odmítl „přeblafnout“ adminy!? 😈😜😂

Nový příspěvek