bolak

Windows 7 – XP vzhled

Dá se najít nějakej prográmek, ktereh by mi změnil vzhled winndowsu 7iček, aby byl jako v XPčkách? Lišta, nabídka start a tak podobně?

Nejlepší odpověď
www

To lze a jak na to máš třeba zde, prostuduj:

Zdroj: forum.wowfan.cz/show­thread.php?3900-Windows-7-vzhled-jako-XP

Další odpovědi
Earl Sin

Zkus tohle podle návodu
Doplňuji:
Koukám, www byl o pár chvil rychlejší :)

Zdroj: http://forum.wow­fan.cz/showthre­ad.php?3900-Windows-7-vzhled-jako-XP

Bedy

Tohle je velice riskantní krok, protože se přepisují některé systémové soubory. Zpět se to dá dát těžko, takže si to důkladně rozmyslete. Tento nástroj tam sice má možnost restore, ale vím, že podobný program byl na jendom počíatči co mi donesl někdo a že to vyhaztovalo chybu, že je soubor používán a tak ho nelze nahradit tím z restoru.

Osobně bych těmto programům na změnu vzhledu moc nevěřil, často to jsou i trojani a dokážou hezky zavirovat počítač nebo schválně otevřít zadní vrátka do systému. Mám s tím zkušenosti.
Podobně na tom jsou krásné spořiče obrazovky…