fg

Jak přepnout vzhled oken a nabídky start ve windows xp?

Z ničeho nic se mi ze dne na den přepnul vzhled na klasický u všech oken a nabídky start.Zkoušel jsem to nastavit v ovládacích panelech (vzhled a motivy,vzhled), ale měl jsem pouze na výběr klasický vzhled.U startu jsem to zkoušel taky,ale nic se nestalo.

Odpovědi
bolak

Jestli ti to nefunguje přes START>VLASTNOSTI, tak už s tím asi nic nezmůžeš.

Zkus obnovení systému do doby kdy to ještě fungovalo přes START>PROGRAMY>PŘÍS­LUŠENSTVÍ>SYS­TÉMOVÉ NÁSTROJE.

Pokud to nezabere, tak už jedině vytvořit novej účet a všechny důležitý věci si tam z toho starýho účtu překopnout.

Sůwa

Klikneš na START a na volné místo pravým myšítkem – zobrazí se vlastnosti, ty otevřeš a můžeš volit. Napiš, co se ti ještě změnilo, zřejmě ale budeš postupovat obdobně – t.j. pravým myšítkem ( tlačitkem myši ).