Jan Kuchař

Jak vytvořit motiv na Windows 10?

Mám vlastní složku s tapetami, které chci jako prezentaci pozadí plochy. Když ale dám vytvořit motiv a najdu si tu složku, obrázky zmizí a nemohu je vybrat. WINDOWS 10

Odpovědi
dr.luha

Obrázky si zkopíruj nebo vlož do složky Motiv. Cesta je: PC-User-tvoje složka-AppData-Local-Microsoft-Windows-Themes-Motiv.

jáára

To je jednoduchý. Na plochu klikneš pravým, dáš přizpůsobit. Položka pozadí: Prezentace. Vybereš si libovolnou složku s obrázky. Nejde vybrat jednotlivé obrázky do rotace.
Stačí takhle?