Tagsi

Jak si změnit schéma na Windows 7 Basic ?

Potřebuji větší výkon.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně máte na mysli Windows 7 Starter – Windows 7 Home Basic se totiž v ČR oficiálně neprodává a není předinstalovaný na žádném zařízení.

Pokud ovšem Windows 7 Home Basic máte, tak bych doporučoval seškrtat řadu efektů jako animace při maximalizaci, různé stíny a tak podobně.
Stačí skočit do Start a na Počítač kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit Vlastnosti. V okně pak klikněte na možnost Upřesnit nastavení systému v levé liště. V okně pak klikněte na Upřesnit a v oblasti Výkon – Vizuální efekty klikněte na Nastavení. Tam si pak můžete buď zvolit možnost Optimalizovat pro výkon – čímž se veškeré animace zakáží a okna se přemalují do stylu Windows 2000/ME.

Jinak pokud máte problémy s rychlostí počítače, doporučím Vám stáhnout a spustit program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusím se Vám přímo poradit na míru Vašemu počítači.

Další odpovědi
zelezo1983

Bedy je fakt odbornik me takle rychlil pocitac a hodne me toho naucil takze se niceho neboj

mosoj

Koupit výkonnější počítač.

Bedy

zelezo1983: Děkuji.