bongo

Jak změnit barvu písma u ikon ve win xp?

Potřebuji změnit barvu písma u ikon, prosím poraďte mi jak na to. Děkuji
Doplňuji:
Start → ovladaci panely → zobrazeni → Vzhled … – tam jsem nic o barvě textu (popisu) ikon nic nenašla :-/

Nejlepší odpověď
anonym

Start → ovladaci panely → zobrazeni → Vzhled …

Další odpovědi
Miroslavst

Já našel.
upřesnit a vybrat z nabídky ikona a tam je pak nabídka text a barva písma atd.

bongo

ok. děkuji, dle postupu jsem se k tomu dostala, ale z možností na změnu, tam mám pouze velikost ikony, velikost textu a tip textu, ale barva nejde měnit – neaktivní okno. děkuji