tyagpuri

Jak mám na Windows 7 stáhnout další písma?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak na windows 7 stáhnout další písma?

Nejlepší odpověď
Angi-Shy

Keplere, očividně jsi amatér, tak odpovídej, jen když znáš odpověď…

tyagpuri, kdekoliv na internetu si najdi stránku s Fontama. Font je jiný název pro písmo/tvar textu a je jedno jaký máš operační systém :)

Tohle je třeba dobrá stránka s fontama: http://www.fon­tys.cz/
Jen klikneš na „stáhnout“ a stáhne se to ve složce ZIP/WIN RAR, pokud se ti to neukáže jako ikona knížeček, musíš si Win Rar stáhnout aby jsi to mohl otevřít.

Na ikonu dvakrát klikni aby se složka otevřela, tam si najdeš soubor s koncovkou „.ttf“, tu si přetáhni na plochu.

Pak si ve Startu otevři Ovládací Panely, tam si najdi složku „Písma“, na tu klikni a až se ti otevře a načtou se všechna písma v ní, přetáhni tam tensoubor .ttf co sis přetáhl na plochu. Takhle se písmo instaluje. Pak už jen záleží na stránce s fontama, kterou najdeš, všude se písmo stáhne jinak, ale vždy vyhledávej po stažení soubor s koncovkou .ttf

Další odpovědi
Kepler

V mapě znaků je jich víc než 100, to ti nestačí?

Kepler

Angi-Shy: proč bych si měl proboha složitě stahovat a instalovat nějaké fonty, když už mám vše hotové v mapě znaků a písem je tam tolik, že 90 % ani nevyužiješ?