rumulas

Windows XP – problém se zobrazením velikosti

Ahoj mám problém. Na Windows XP jsem si nastavil velikost písma na 400% a teď nemůžu na počítači nic dělat, ani to vrátit do původního nastavení. Protože přes velikost písma se tam nedostanu. Může mi někdo prosím poradit, jak zmenšit písmo bez toho aniž bych lezl do ovládacích panelů? Dík

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkusil bych provést obnovení systému na čas před tímto problémem. Stiskněte klávesovou zkratku Win+R a zadejte tam rstrui a potvrďte to Eneterem. Měl by se spustit nástroj obnovení systému, tak by se už možná dalo pracovat.

Jinak se přihlaste jako Administrator v nouzovém režimu a obnovení systému proveďte tam. Jak se do něj dostat, najdete zde http://www.an­tivirovecentrum­.cz/potrebuji-poradit/jak-spustit-windows-v-nouzovem-rezimu.aspx

rumulas

Do nouzového režimu se bohužel nedostanu a v normálním režimu píše tato zkratka ‚rstrui‘ chybovou hlášku.