Shizuka

Windows 8 vzhled pro win 7

Chtěla bych zkusit mít vzhled windowsu 8 ale mám bohužel jen 7 :D
Zkoušela jsem stahovat 8 Skin Pack ale co jsem vždycky něco stáhla tak
mi to nahlásilo trojského koně takže jsem to raději neotevírala nebo hned odinstalovala … Neví někdo jak by to šlo lehčí a bezpečnější cestou .. nebo spíš vůbec nějakou cestou ? :D … Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Nedoporučuju si s tím moc zahrávat, často tyto změny vzhledu jsou nevratné – musíte pak reinstalovat systém, což je ztráta času.
Dále, tyhle programy si berou dost systémových prostředků a zbytečně tak zpomalují počítač.
Nu a mojí třetí výtku k těmto programům máte už v otázce – často tyto programy jsou trojani a není radno něco takového stahovat, natož spouštět či instalovat.

Jestli Vám to vážně stojí za to dělat takové skopičiny se systémem.