Windows 7 nebo XP

Jaký windows je lepsi na hry?? w 7 nebo w XP professional ? diky za odpoved

Odpovědi
Speedy

Windows xp je už v téhle době zastaralý a brzy se prý možná přestane vydávat. Windows 7 je zato novinka. Pokud se vám jedná o herní stránku, tak se dá říct, že některé starší hry jdou převážně na xp a nejdou na vistách a w 7.
Ale osobně bych preferoval windows 7, protože nynější generace her už přece jenom vyžaduje modernější systém.

p.dump

ad1
Je to software od softu, tedy nejlépe je použít uncle Google pro konkrétní gamesku.

ad2
rozšířená podpora Win XP je do dubna 2014

ad3
pokud máte zakoupenu licenci XP, není mnoho důvodů a užitečných funkcí, které nelze provozovat na XP