martin14

Je na hry lepší Windows XP Home Edition nebo Professional?

Kamarád ma starší počítač a chtěl by odemně přeinstalovat OS, který je lepší na hry Home Edition nebo Professional?
Doplňuji:
On má licenci na Professional a já na Home Edition a Windows 7, ale Windows 7 by mu jeho počítač neutáhl.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Má kamarád licence na oba systémy nebo to bude warez, který je nezákonný ?

Já bych XP již neinstaloval, protože mu končí podpora

Koupil bych Windows 7 a za 13 dolarů update na Windows 8

Profesionál obsahuje lepší zabezpečení a síťovou podporu, ta je lepší na hry po síti např v počítačových hernách.

Doplňuji:
Tvoje licence by mu na PC kamaráda nefungovala, protože již asi byla aktivována.

Windows si chrání Windows tím, že jej sváže s hardwarem.