Avatar uživatele
MocacekCZ

Windows 7 nebo Windows 8

Prosím napište důvod

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Windows 7

Ono záleží na konkrénim uživateli. Lidi co rádi zkouší nové věci a co chtějí mít propojený poočitač s cloudem apod. nebo maji zařízeni s dotykovou obrazovkou, budou lepší osmičky.

Ale lidi co chtěji lepší kompatibilitu a stabilitu, tak pro ně budou lepší sedmičky. To platí i zatím pro hráče her.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Windows 8

Doplňuji:
Mám zkušenosti s oběma OS. Dělal jsem si schválně nejdříve jen reinstalaci W7, s ní jsem jel týden – a posléze to celé updatoval na W8.

Co se týče programů a her, žádnou změnu jsem nezaznamenal, vše jede naprosto v pořádku (a IMO stejně), ale co je dost markantní změna je vypínání a zapínání PC, které je několikrát rychlejší.

Na co jsem zprvu nadával bylo metro, ale to jsem pomocí jiného programu přeinstaloval na klasickou nabídku START, a víceméně všechen vzhled jsem si přeměnil do W7, na které jsem byl zvyklý.

Sečteno a podtrženo: na mém notebooku se nic mimo načítání a vypínání nezměnilo, problémy s kombatibilitou zatím nemám žádný. Dané dvě věci se dost zrychlily, takže jsem si nechal W8.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vivatisCZ

Windows 8

Většina lidí říká, že win 8 je blbá na hry to však není pravda já mam dobrej win 8 a rozjedu na něm prakticky vše. Pak také záleží na tom jestli bys win 8 využívál. Některé funkce jsou jen pod microsoft účtem. Rozhodně win 8 lepší zpracování i když sem tam je tam nějaká chyba, kterou bych změnil, ale to už je věc názoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orion

Windows 7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vašek123

Windows 8

Nemůžu hlasovat ani pro jedno. Windows 7 – pro výkonné a herní počítače
windows 8 – kancelářská práce, normální využívání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelezo1983

Windows 7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Windows 8

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Orion

Win8 má předělané GUI, win7 má to staré klasické s panelem a startem. W8 má rozhraní METRO, znám spoustu lidi co si na to stěžují, je to spiše prostředí vhodné pro tablet, nicméně jak je výše uvedeno dá se do toho doinstalovat vzhled win7. Ale oba win jsou funkčně na stejno, takže win7 vám akorát usnadní práci a nemusíte instalovat změnu vzhledu jako u win8.

před 3924 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek