Avatar uživatele
taku1

Je bezpečné používat Windows XP po ukončení oficiální podpory.

Četl jsem, že byla ukončena oficiální podpora Windows XP, je bezpečné je používat nebo bych měl přejít na Windows 7?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, PostApMan, Milka ♥ před 4082 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mám XP a zrovna nyní se mi nabízí aktualizace. Přecházet na W 7 nebudu,nemám jakýkoliv důvod. Až s koupí nového počítače.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Nebudu tady básnit o tom jak o moc jsou Windows 7 bezepečnější, stabilnější, výkonnější apod. Ale i po tom co se po internetu rozmohlo, že Microsoft ruší podporu Windows XP, tak to není až tak pravda. Pouze už nebudou vycházet Service Packy a Windows XP se už nebudou prodávat. Ale Aktualizace zabezpečení budou nadále fungovat - teoreticky neomezeně dlouho. Takže pokud Vám Win XP vyhovují a nechcete investovat a zvykat si na nový systém, můžete u XP zůstat jak dlouho chcete a budete mít počítač dostatečně zabezpečen a stabilní. (pokud počítáte nějakou FireWall a Antivirem navíc)

PS.: Ale osobně doporučju, pokud máte nějaký ten peníz navíc, nebo znáte jisté pochybné warez způsoby, tak doporučuji přejít na Windows 7.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bukaj

XP SP3 mají podporu do roku 2014.

Ukončena byla pouze podpora XP SP2. Pokud máte SP2 a nižší (jak to zjistit: http://jdem.cz/… ), nainstalujte si prostě SP3. Je to zdarma a za hodinku máte hotovo. Stažení SP3: http://jdem.cz/…

Zdroj: http://jdem.cz/grxx8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miixal

xp jsou podle mě už na nic :), co jsem si pořidíl win7, tak neměnit ne! neměnit! officiální podpora? myslim, že záleží na tom jakýho typu na tom máš programy, soubory (myslim typu jako legálního, nelegálního :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet