roxy52

WINDOWS XP

Nevíte někdo,jestli můžu z PC odinstalovat aktualizace systému.Např.mám asi 15 aktualizací z jednoho dne v roce 2008.Nezabírají tam zbytečně místo ??

Odpovědi
Retko

Misto urcite nezabiraji. A pokud byly nainstalovany, tak jsou (jaksi) potreba a nedoporucoval bych se v tom moc hrabat, pokud presne nevis k cemu dana aktualizace slouzi, a duvod pro jeji odstraneni.

panenka

odinstalovat to můžeš pokud už to potřebovat nebudeš,protože je pravda jak ty píšeš že nepotřebné aktualizace ti budou zabírat zbytečně moc místa.

Marian27

staci dat odinstalovat program kliknes tam na ukazat nainstalovane aktualizace a paku uz jen mazes kterou chces