endyis

vztah+nevěra

ahoj je nějaká šance že se můj brácha rozejde se svojí přítelkyní se kterou je přes 6 let?On jí občas podvede(nevím zda to ví ale myslím že ano) a jednou se už spolu rozešli(Také kvůli nevěře)ale do 14 dní byli zase spolu.Jemu očividně tento vztah vyhovuje,jelikož ona za něho vše zařídí a on se vpodstatě nemusí o nic starat.Proč si nenajde nějakou holku kterou by nemusel podvádět?Jak to vidíte vy??Vyhovoval by vám takovýto vztah?..Je mu 26.
Doplňuji:
Bratra už jsem se zkoušela ptát několikrát ale zatim jsem se odpvědi nedočkala.Jediný co mi kdy ktomu řekl že nevěru rozhodně nikdy neplánuje že vždycky příjde tak nějak sama a že se občas opakuje.Jo a at to rozhodně neřikám jeho holce(někdy mám takovou chut jí něco říct když mě točí)…Je nějaká možnost jí to třeba nějako nepřímo naznačit?

Odpovědi
anonym

Nevěra ve vztahu každopádně zanechává stopy na obou partnerech. Možná s tím bratr přestane. Nebo toho současná partnerka bude mít dost a udělá pořádek sama. Nebo se naopak bratr zakouká do ženy, která mu podobné avantýry trpět nebude. Vše ukáže čas.
Někdo tvrdí, že nevěra vztahu neškodí. Myslím si pravý opak. Co je to za vztah, když má jeden z partnerů potřebu hledat něco mimo něj?

terry

Šance je vždycky.
A proč si nenajde nějakou holku kterou by nemusel podvádět? To ví jen on. A třeba ani taková není.
A třeba ji to přestane bavit. Myslím, že dříve či později přestane.
Doplňuji:
Ta možnost je vždy. Jde o to, jak hodně nepřímo, jak se dovtípí a hlavně jak to přijme.
Někdy i pravda může zranit.

Damiana

Proč to dělá? Protože může.
Proč s ní je? Protože má veget a neváží si jí.
Ano, existují lidé, kteří si přesně takhle představují vztah. Tvůj bratr je nevyzrálý jedinec. Má ale to „štěstí“, že narazil na svou „Popelku“.
Ale takových vztahů je spousta. A nejvíc to vždy odnese ten třetí „dobrák“, který se jim do toho plete. Ty to myslíš dobře, chceš, aby se choval ke své dívce jako partner a myslíš, že když jí řekneš, že jí podvádí, otevŕeš jí oči. Neotevřeš. Je hodně žen, které ačkoli tvrdí něco jiného, tiše (a celé roky!) tolerují horší „věci“, než je nevěra. Možná to ona již ví – jak ostatně píšeš. Oni dva se vždycky nakonec nějak domluví (což také svým chozením – nechozením vlastně dělají) a nejhorší rejpal budeš nakonec ty.
Bratr se nemá důvod ani měnit, ani snažit, ani chtít cokoli jiného – protože ve své pipce má všechno, co si může jako nedospělý přát. Jen jestli se ona náhodou vzepře (a tvůj brácha jí to „nerozmluví“ jednou „dobře mířenou“) a odejde od něj, bude víceméně v háji. Dívka si ale asi sama moc nevěří a je ráda, že ho má. Ačkoli jí svým chováním zatím jenom ponižuje, on bez ní bude možná na dně. Jestli ovšem jeho pozerské chování dotyčné dokonce neimponuje a nenechá se sama ráda zneužívat. Pak se ti dva opravdu hledali a ty si s tím zbytečně nemusíš dělat starosti.