Fienir

Jak a kde byste hledali holku?

Předpokládejme, že jsem ±20 let starý a mezi mé zájmy patří počítače a takové věci a diskotéky, kluby a podobné divnosti nenavštěvuji.

Předpokládejme 2 možnosti:

  1. na sex
  2. na vztah

Doplňuji:
Netuším, zda jsem vzhledově odporný. Ale nikdo mě ještě nenazval ošklivkou, předpokládejme tedy, že jsem vzhledově na tom fajn.

Zapomněl jsem dodat, že mám jistá přesvědčení, která mi brání hledat si holku jen na sex. Potřebuji tedy postup, aby to vypadalo, že hledám holku na vztah, ale budu ji chtít jen na sex. Abych to pak před sebou a před karmou obhájil.

pozn. klidně bych bral i vzhledově podprůměrnou, jen mi řekněte jak, protože u těchto osob předpokládám nízké sebevědomí.

Dál budu reagovat jen v diskuzi.

Nejlepší odpověď
anonym

Ad 1. – Kdekoli… Pokud nejsi vysloveně vzhledem (oděvem, pachem) odpudlivý, pak sehnat holku ochotnou k sexu není problém (přinejhorším – zajímáš se o počítače, takže jsi ´ve vatě´ – eskort)…
😉
Ad 2. – To je horší. Partnerku ´v dobrém i zlém´ už tak snadno nepotkáš. Přidej si k zájmům nějaký sport (který tě zajímá, samozřejmě) a pátrej v ´tamních´ hájích a luzích.
Doplňuji:
…„mám jistá přesvědčení, která mi brání hledat si holku jen na sex“…„aby to vypadalo, že hledám holku na vztah, ale budu ji chtít jen na sex“…
No – tak to nechápu – potřebudeš sám před svým přesvědčením něco maskovat???
LOL
___
…„klidně bych bral i vzhledově podprůměrnou, jen mi řekněte jak, protože u těchto osob předpokládám nízké sebevědomí“…
Tak jo – v tom, co jsem psal předtím, jsem opoměl, že každou holku (kterou chceš sbalit) musíš vnímat jako princeznu – ne jako ´z nouze dobrou´… Vnímat ji jako princeznu, ne se tvářit, že jí děláš milost…
Pokud tohle nedokážeš, doporučuju levou ruku okolo sloupu – (prý) je to jako od ´cizího´.
😁

Další odpovědi
marci1

Nějak moc nechápu. Tvoje přesvědčení ti brání hledat si holku na sex, ale tvému přesvědčení nevadí hledat si holku na sex, protože budeš dělat jako že chceš vztah. A té holce řekneš, že chceš vztah ( tedy ji podvedeš ) nebo jí rovnou řekneš, že chceš jen sex ? A dokážeš si představit, že toto samé ti udělá holka, když se třeba do ní zamiluješ a bude tě vodit za nos a jen tě využije ? Když chceš holku na sex, tak navštiv erotický salón, tam se aspoň nebudeš muset bát, jelikož jsou „holky“ pod zdravotním dohledem. ☹

Agneta

Když existují takoví jedinci jako ty, tak existují i prostitutky – pro takové chytráky, jako jsi ty :DDD

Funna

do teď jsem netušila, že na každou věc je potřeba jiná slečna…
a bohužel za kompem ji asi nepotkáš…na chatu se může vydávat za miss a přitom je to nějaký starý úchyl…
takže ve škole, ve vlaku, v busu, někde na ulici (ale ne tu z pod mostu .-))

anonym

https://www.li­de.cz/#!/holky/ce­la-cr/20