miláček8

Jak se vyrovnat s nevěrou?

Svého přítele miluju i po tom roku, co jsme spolu. Jenže přes tu veškerou lásku…jsem ho podvedla. Už 3×. Poprvé se jednalo spíše jen o pobláznění citů..kdy jsem nějakou dobu cítila něco víc k nějakému klukovi… Byl povahově strašně podobný mému příteli…a někdy vůbec pochybuju jestli jsem k němu cítila něco víc, protože mám pocit, že mi to vsugeroval…a podruhé také jen city..jen přes zprávy. Zrovna v tu dobu jsem si procházela šikanou ve třídě..a spolužáci používali proti mně urážky na přítelovu osobu…nedokázala jsem se mu strašně dlouho podívat do očí a ani s ním mluvit. Navíc po pár týdnech to skončilo. K ničemu mezi náma nedošlo…k sexu ani k obyčejné puse. A s přítelem se to vrátilo do normálu. Teď bohužel se jedná spíše o fyzické podvádění…ve kterém ani tak moc nejsou city. Máme s přítelem vztah na dálku…tudíž pro mě bylo celkem lehké to utajit…jenže i přes to se cítím strašně špatně. Protože 3 podvody mi přijdou prostě moc.. Co mám dělat ? Počítá se to vůbec jako podvádění ?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano počítá se to jako podvádění. Nejprve si musíš udělat pořádek ve své hlavě a ujasnit si, co vlastně chceš.

Další odpovědi
annas

Zkuste se podívat do archivu, třeba najdete radu.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zkousli-byste-neveru
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevera
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odpustili-by-jste-nebo-uz-odpustili-neveru-iv
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vyrovnat-s-neverou

a další

Záleží na vás, co považujete za nevěru. Každá nevěra je jiná. Vztah je jen pro dva.

Nevěra je špatná, ale jak čtu, řídíte se se zásadou – co oči nevidí, to srdce nebolí. Je to pokrytectví.

Zřejmě nejste ve vztahu šťastná, je tedy lepší se rozejít než nasadit parohy. Ublížíte příteli méně, než kdyby se dozvěděl, že jste ho podvedla nejen jednou.

Láska je náklonnost duše, rozum,. ale i žádostivost. To je všechno u vztahu důležité.

--
Musíte zvážit sama, jak se rozhodnete, neznám vás ani vašeho přítele, ale je to vůči němu nefér. Co vlastně chcete.

elkon

Každá nevěra je podvod, ať to okecáš jak chceš. Je to prostě prasárna.

nyjono

Proč si myslíš, že by se to nemělo počítat jako podvádění?
Jen chceš sama sebe před sebou omluvit.
Srovnej si v hlavě, co vlastně chceš a jak moc to chceš.

yuko

Nevis, co chces.

hapiky

Kdo nikdy nezhřešil, ať hodí kamenem.
Milovat neznamená jen mít rád.
Láska hory přenáší.
Takových frází je hafó…Je to jako z kofolou: Pokud ho miluješ, není co řešit.
Polepšit se a zapomenout.
Zraněné srdce léčí čas, jen infarkt musí léčit doktor.

iceT

Vyrovnávat s nevěrou se většinou musí podváděný, nikoliv ten, kdo podvádí.

Pokud se po nevěře cítíš špatně, nebuď nevěrná. To je stejné jako s alkoholem, pokud vím, že je mi druhý den špatně, nebudu ho přece pít.

Kryšpín

Nijak, prostě vypnu mozek a neovládám svoje pudy, zapnu mozek a nemám výčitky