nedůvěra

Chtěla bych se zeptat.Můj manžel mě byl nevěrný.Všechno jsem mu odpustila vzala ho zpátky,ale nějak se mi nedaří mu začít věřit.Pořád ho podezřívám,že někoho má.V telefonu jsem mu zase našla zprávu pro nějakou pani nebo slečnu.On mě tvrdí,že to nepsal on a že s ní nic nemá ani neměl.Poraďte mi co mám dělat.Jsem z toho docela zoufalá

Odpovědi
Jivinho

Dobrý den. Když ste mu odpustila, znamená to, že ho milujete. Pokud ste mu odpustila, tak by si tohoto velkorysého gesta měl vážit – pokud Vás miluje. Takhle se těžce radí, seberte se a jděte s manželem do manželské poradny, tam Vám poradí určitě lépe.

Janulka

Tady babo raď. Pokud ses rozhodla, že manželovi odpouštíš a vzalas ho zpět, mělo by to být asi se vším všudy – tj. věřit a nehledat! Já vím, že je to strašně jednoduché radit, protože kdo nezažije, neví, a podlomená důvěra je podlomená důvěra…:o( Ale stalo se – tys hledala a našlas! V tomto případě asi existují dvě varianty „řešení“ – dělat, že nevíš, nebo to na něj „vybalit“. To se stalo. Jak ti vysvětlil, že SMS, kterou údajně nepsal, se dostala do jeho mobilu? Je to technicky možné? Že by to psal nějaký kamarád z jeho mobilu? Hmm? Mno…je třeba si o tom všem promluvit! Ale když to udělal jednou, a teď to vypadá, že podruhé, udělá to pravděpodobně i potřetí:o( Hodně štěstí!

Nuk nuk

Nedůvěra je v takovém případě naprosto přirozená reakce.
ROzhodla jste se mu odpustit, ale nejde to ze dne na den. POkud jste mu ale opravdu odpustila, pak není moc dobré mu kontrolovat telefon a korespondenci. Jestiže se Vám odpuštění nedaří tak snadno, dopuručuji pohovořit si přímo s ním, probrat to ve dvou.
Nevěra, ať už z kterékoliv strany, je velice vážná věc a nikdy v žádném manželství nevyvolala nic dobrého. Váš vztah se musí buď rozpadnout a nebo musíte začít opravdu znova od nuly navzájem se nepodezírat, lhát si nebo si dělat naschvály. Znovu nabýt důvěru nejde rostě jinak.

Dandi

každá rada drahá…snad jen zkusit si taky někoho najít…

alenka901

podle mě se po nevěře nedá důvěru již na 100% vrátit to je v jedinci jak se s tím vyrovná

Alkoczka

Slepované ucho se zas utrhne…:( A´t je to nrvěra nebo bití partnera. Taky vždy ten druhý říká, že to už neudělá. Nevěř všemu co ti kdo navykládá.. Mám osobně zkušenosti s prvním mužem, ten byl nevěrný všude a s kýmkoliv a vždy říkal, že miluje jen mě a že to už neudělá! A druhý muž mě zas mlátil a vždycky potom plakal a říkal, že to už neuděláááá! Skončila jsem s dětma na chirurgii v Karviné. Tak podle mého názoru bych mu už nevěřila a pokukovala bych po !náhradníkovi". Proboha, co je to za život, nemít doma pohodu a klídeček, ale neustále stresy a obavy? U mě žena klesá tím, že drží jak hluchá dveře. Víte kolik báječných mužů ještě běhá po světě??:) Jen pokukujte a uvidíte:) Nestojí to za ty nervy vážně.. A taková furie nebuďte a neprohledávejte soukromí muže, ale udělejte si svůj svět a ten princ se přece jen objeví, JAKO U MĚ TŘETÍ MUŽ:) PS: a to mám 2 děti s prvním.. Takže žádná překážka.. Láska přijde a vy se tomu ubožákovi ještě vysmějete:)

Sharane

Odpustit?! Je velmi těžké..... Víte, co je nejtěžší – právě začít znovu věřit, ale na to si myslím, že musí být dva (kdo chce věřit a ten druhý, který vám umožní začít opět věřit). Pokud bych neměla dítě, které potřebuje otce – tak bych mu popřála šťastné a veselé, přestože mi už 45 a rozhodně nemám jako žena tolik šancí, ale mám stále svou cenu.. Nevím jak dlouho se v tomto stavu beznaděje nacházíte – já rok a půl a nebere to konce, stále jako na houpačce. Nevím kolik Vám je, jak dlouho manželství trvalo ani zda máte děti…?! Proto nemohu navrhnout řešení, za kterým bych si stála. Je to problém, po rozvodu či úmrtí partnera si odžije člověk 4 fáze „smutnění“, tady je nemůžete prožít.Chybí nějaké dořešení vztahu, tak to cítím já a je to rána, se kterou se musím naučit žít.......Já mám úžasnou kamarádku a té se mohu svěřit, nemluvte o tom s každým, ale najděte si kvalitní „vrbu“ a není ostuda jít k psychologovi či psychiatrovi. Pokud chcete vztah udržet, tak žádné narážky a výčitky… Ráda bych Vám pomohla, pokud budete chtít – není těžké se se mnou zkontaktovat. Hodně sil

Lencis

Opět se osvědčilo to, co stále říkám o nevěře. Odpustit se dá, zapomenout ne. Je to smutný, ale radu nemám. Obávám se, že bez důvěry nelze mít dobrý vztah. Časem by snad mohlo dojít ke zlepšení, ale to jen v případě že by parner opravdu chtěl a nestávali se věci jako ta kterou popisujete.