adelickaa

Máte zkušenosti s manželskými poradnami?

Zdravím vás ženy, jsem s manželem pět let a nějak nám to přestává fungovat :/ a já bych se ráda snažila to nějak zachránit, ale úplně přesně ani nevím jak, nechtěla bych to pokazit ještě víc… tak bych se ráda zeptala jaké máte zkušenosti se vztahovým a manželskýma poradnami…. Popřípadě jestli by jste mohli doporučit nějakou dobrou… Předem děkuji.

Odpovědi
setapouch

Troufám si tvrdit, že většina chlapů nemá poradny v lásce. Takže hlavně opatrně. Možná bych zkusil najít nějaký nový koníček, nějakou aktivitu, který by ho mohl chytnout a který byste mohli sdílet. Ale pozor, něco, co ho skutečně bude bavit, ne to, co si myslíš, že by bylo fajn.
Doufám, že mi odpověď odpustíš, i když nejsem žena :)

Funna

záleží na tom, co máš na mysli pod pojmem přestává fungovat…jestli při běžném soužití (víc se hádáte), nebo i v posteli …navíc hodně velkou roli v tom, jak se vyvýjí manženství, hrají i děti…a to jsi zde neuvedla, jestli nějaké máte…
co se týká poradny…souhlasím se setapouchem…chlapi je zrovna moc… nemilují…

hanak884

ahojky a v čem vám to přesně přestalo fungovat? Možná to tady vydedukujeme ;) i když to nebude asi tak úplně odborné… ;) ale zkusit to můžeme nebo na netu jich je dost ;)

Pepa25

Mluvit spolu. Naznačit chlapovi, v čem vidíš problém (decentně, při vhodné příležitosti – je velká pravděpodobnost, že uvedený problém jako problém necítí) a připravit se, že to bude chtít buď hned vyřešit nebo pokud to bude nevyřešitelné okamžitě, tak zlehčovat nebo popírat. Až když se oba shodnete, že tu problém je (nebo aspoň uzná, že v tom můžeš vidět aspoň ty problém), pak řešit poradnu. Odkaz na jednu v Praze je níže.

Zdroj: http://www.ap­ha.cz/krestan­ska-psychologicka-poradna

adelickaa

ahojec, děkuji že přispíváte. No asi máte pravdu do poradny ho nedostanu :/ to by nerozdýchal… Snažíme se spolu bavit a tak vše kolem… Ale mám pocit že ho už nebavím nebo tak něco.. :/

Agneta

A co kdybys napsala, co vám přestává fungovat, v čem to vězí, abychom ti mohli odpovědět:)

adelickaa

no v čem máme přesný problém? V komunikaci, ta nám nefunguje a v sexu. Partner nechce sexuálně žít, nebo teda nejspíš se mnou nechce mít sex, tak se obávám že má jinou a když se ho zeptám proč nechce mít sex, tak řekne jenom, že nemá náladu, že je nějaký přešlí a tak no… takže sama nevím co si o tom všem mám myslet… ;) takže tak no..