Vzpomenete si na Johna Lennona? Dnes je tomu 35 let od doby, kdy byl zavražděn.

Měli jste jeho kapelu Beatles rádi?
Díky za odpovědi.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=john+len­non
Pro Annas:
On by měl totiž pan Lennon před 59dny narozeniny, víš?
Tato otázka je o jeho smrti.

Nejlepší odpověď
annas

Tvoje otázka n stejnou osobnost byla vložená před 59 dny v den, kdy se J. L. narodil.

Vzpomněl jste si někdo dnes na Johna Lennona?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vzpomel-jste-si-nekdo-dnes-na-johna-lennona

Jak jsem napsala minule – Jeho jméno si uvědomuji běžně, když slyším něco od Beatles. Nikoliv jen při jeho výročích.

Sbírám nejen L. citáty, které mě zaujaly v době, kdy jsem nepoužívala internet. U otázky na narození J. L. jsem uvedla jiný.

"Život je to, co se děje, když se zabýváme jinými věcmi.“ J. L.

Proto se domnívám, že by ses měl podle jeho slov zabývat jinými věcmi a neopakovat se.

Další odpovědi
anonym

To si na něj mám vzpomínat jen v den výročí smrti? Já si na něj vzpomínám když slyším jeho skladby.

To jsem nevěděl, že Lennon měl „svoji“ kapelu The Beatles? Odkdy?

ten který je

Ano,na ten den si pamatuji velice dobře.Pamatuji si dokonce i tip rozhlasového přijímače ze kterého jsem se tu zprávu dozvěděl.:-) Jinak se vší úctou k Beatles jsem měl raději The Rolling Stones.Vlastně,pos­louchám je dodnes.:-)

lexx

jo vzpomenu ale Beatles mě jaksi neoslovili, když jsem si pořídil první bateriový magič Tesla Uran tak byli již za výsluním tedy po rozpadu a poslouchalo se tvrdší kalibr jako Sabbath, Purple, Nazareth, Heep…jedno dvd Lennon – the best ovšem mám a poslechnu si raz v roce

xxx3

já od něj zrovna před chvílí hrál jeho vánoční song.

Šidlo

beatles mali fajn hudbu, len odkedy viem, že mnohé piesne boli zložené pod vplyvom, už mi takí geniálni nepripadajú

Lennon bol kaviarenský komunista, ktorý opustil rodinu a kapelu kvôli milenke

samozrejme, taký koniec si nezaslúžil…a war is over je najlepšia vianočná pieseň (z moderných)

ivzez

Ano, ale některá data bych z kalendáře nejkradši vymazala.
(Dodnes si pamatuju, kdy a kde jsem tu zprávu slyšela.)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Ad Jugar,

citovala jsem Lennova slova, ale je vidět, že jim nerozumíš.

Opět o voze a koze. 🙂

anonym

Pokud jsi citovala Lennonona slova,měla jsi dát odkaz!!!!
Tos neudělala,jen jsi je okopčila.

annas

Ach jo, když nevíš, co je citát, je to těžké.

Sbírám citáty, mám je v sešitku, takže zdroj stejně nemám.

Ale odkaz na jeho citáty jsou v mé první odpovědi.

anonym

To je,ale potom ukradení textu!!!

gagaga

ja mam rada tenhleten.. celkem se sem hodi :))

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“

vagra

Pro gagaga – velice výstižné a hlavně k věci!
Patřím ke zdejším pamětníkům, a jako takový si dovolím konstatovat, že takový vůl, tady už skutečně dávno nebyl. :)
Omlouvám se výše uvedenému skotu, že jsem byl okolnostmi donucen zneužít jeho název. Ale to jen proto, abych byl srozumitelný pro našeho všeználka. :)
Jsem zvědavý, jestli dotyčný ignorant pozná, koho jsem tím dobytkem myslel.
Troufnu si tipnout, že se přes svoji sebestřednost, domělou inteligenci a viditelně vysokou vzdělanost, nepozná.:)
(Výše uvedené geniální vlastnosti, tady svými fundovanými otázkami a odpověďmi neustále dokazuje.)
Pokud se pozná, tak mi sice nevyjde tip, ale jeho přiznání, budu brát jako dostatečné zadostiučinění. Ale v žádném případě, jako polehčující okolnost! :)

fcoop

To je tak:
Když zemřeš,nevíš o tom,ale celé tvé okolí to těžce nese.
To samé platí i pro idiota.

anonym

varga, málo tě je vidět, slyšet a hlavně číst, ale to, co jsi napsal je pravda.

briketka10

vagra přesně si to vystihl

😁 😁 😁 😁

gagaga

ja jen za jedno ale jugarovi podekuji :
za to, ze diky nemu zde vidim " moje " stare zname
:))
skoda jen, ze se vzdy musime setkat pri takove " prilezitosti ".
( kdy si jeden jedinec mysli, ze jedine on je ten chytrej, a my ostatni jsme vsichni blbci ) …
jeho nikdy, ale opravdu nikdy nenapadne, ze by to mohlo byt i obracene

  • iv-

vagra

Děkuji Vám -iv-.
Také vzpomínám na naše diskuze s podobným hulvátem, který si myslel, že si tady může dovolit urážet bez následků.
Tenkrát, všemi „oblíbenému jakoDr." utnul tipec administrátor.
Myslím si, že ban je i dnes nejúčinnější prostředek proti takovým provokatérům.
Můj názor na takové lidi?
Jde o zakřiknuté, nenápadné, zakomplexované „šedé myši," kterých byste si v běžném životě ani nevšimla. Povětšinou postav rachetických, které vzbuzují u okolí lítost.
Díky částečné anonymitě, z nich na netu vyrostou neuvěřitelní obři. Anonymita jim dává sílu, která jim v běžném životě chybí.
Jejich „kořistí" se stávají hlavně lidé úspěšnější, vzdělanější, inteligentnější a hlavně slušnější, než jsou oni sami. Jejich úplně nejideálnější kořistí, jsou pak ženy uvedených vlastností.
Takovým lidem u nás říkáme boraci. Okolí je lituje.

Hádám, že ona nenávist k ženám má u „našeho hrdiny" původ v tom, že byl v dětství příliš brzy odstaven od prsu. :)
Opravuji, v jeho případě od struku.:)

Také jsem Vás velice rád „viděl." :)

gagaga

:)