Vzpomněl jste si někdo dnes na Johna Lennona?

Tata ikona Beatles by dnes slavila 75. narozeniny.
Díky za komentáře.
John Lennon
Zpěvák
John Winston Ono Lennon, rodným jménem John Winston Lennon, byl britský zpěvák a hudební skladatel, člen hudební skupiny The Beatles. Prosadil se také jako malíř, herec, spisovatel a politický aktivista.
Narození: 9. října 1940, Liverpool, Spojené království
Zavražděn: 8. prosince 1980, New York, New York, USA
(zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/John_Lennon)

Nejlepší odpověď
anonym

Ani sem si nevzdech, mám jiné starosti, ale všechna čest, uměl a škoda, že takhle dopadl!

Další odpovědi
annas

Jeho jméno si uvědomuji běžně, nikoliv jen při různých výročích.

Líbí se mně i jeho citáty.

„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se čelem ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“.

"Jestli si někdo z Beatles zaslouží být prohlášen za svatého, je to John Lennon. A nic na tom nemění ani fakt, že člověk, který vydržel dvanáct let – dennodenně – s Yoko Ono, byl zřejmě svatý vždycky " Milan Tesař

http://www.da­tabazeknih.cz/ci­taty/john-lennon-2056

arygnoc

na lennona i iných → http://co-to-je.sk/dnesa.php?den=9&m­es=10

quentos

Na stanici Retro od něj pouštěli klip, ale že to bylo u takové příležitosti, to nezmínili.

klumprt

Já jsem si naposledy na Lennona vzpomněl onehdy, když jsem četl tenhle vtip:

Je ahistorické říct, že Himmler nosil lennonky. To Lennon nosil himmlerky.

🙂

Ale dneska ne.

anonym

Annas,nevím proč by měl bejt prohlášenej za svatýho,to teda ne.