kulichmulich

Vždy jsem se zamilovával do holek, a najednou…

Jako malý jsem vždycky měl rád holky. A teď chci píchat s klukama. Je to možný? Cloumá se mnou jenom puberta, nebo to bude trvalé??

Odpovědi
anonym

Možný to je…
Možná jsi gay, možná bi, možná hetero – v pubertě je možné (skoro) všechno.
😉

led

Puberta a jej „cloumání“ je jedno z najkrajších období človeka.
Kým ju nepozná, teší sa na ňu,
keď ňou prechádza, hrozí sa jej,
keď ako starší na ňu spomína, usmeva sa.
V puberte začína sebazpoznávanie aj v sexuálnych oblastiach.
Ako správny pubertiak chceš poznať podľa tvojho názoru aj nepoznané, dobrodružné, skúsiť niečo nové, vykonať niečo napriek mienke tých starších (nemoderných, nechápajúcich konzerv…), dokázať si…
…čo vlastne? že si rovnaký, ako sme boli my v puberte?

BENYTA

Naprosto vážně říkám,že je to třeba prakticky vyzkoušet…tedy obě varianty…
A nebo počkat,zda to přejde,buď jedno nebo druhé.
Pokud nic nepřejde,jsi BI, i s tím se dá žít…