ponovotny

vyvolení a vila

proč se kulise bytu 3+kk. s terasou, ve které soutěží vyvolení říká vila?

Nejlepší odpověď
Emefej

Protože by působilo debilně, kdyby v přímém přenosu řekl moderátor např. „A nyní se podíváme do našeho 3+k.k., na to, co právě vyvolení dělají.“

Další odpovědi
marci1

Aby to znělo „honosněji“. 🙂

vera508

Bylo by asi divný říkat divákům „pojďme za kulisu k VyVoleným do 3+1“ .....
Doplňuji:
3+kk

cochee

Dementní je celý princip tohoto paskvilu. Ještěže se na tom nepodílím finančně. Kdyby to dával nějaký kanál ČT, to bych byl hodně zlý.

ponovotny

marci1– přesně, dělají machry a hajzl mají na chodbě ;)

ponovotny

Emefej – a vůbec by nemuseli říkat „podíváme se do našeho 3+kk“, stačilo by říct „podíváme se do našeho bytu“. Nevím tedy, pro koho myslíš, že by to bylo debilní, ale mě přijde, že debilní je říkat vila, bytu.

ponovotny

Emefej – když není debilní je ubytovat v bytě 3+kk, tak proč je debilní to bytem 3+kk nazývat. To ti nerozumím.