Avatar uživatele
salsa verde

Využíváte službu donáška květin?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Já sama ne, ale vůbec bych se nebránila tomu, kdyby s tím zazvonili u dveří že je to od tajnýho ctitele 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

2× v životě jsem objednala kytici pro člověka, na kterém mi (lidsky) záleželo…a v obou případech prý dorazila naprosto v pořádku: krásná, čerstvá, neopelichaná :))

Tato služba se mi moc líbí – jen by mohla být o něco levnější :) Vzpomínám si, že jedna ta kytice mě onehdy vyšla na cca 700 Kč (vč. donášky na místo určení), ta druhá na cca 500 Kč. Nutno dodat, že kytice to byly poměrně malý a kupovala jsem je už před 5–6 lety. Ale tak co, hlavně že udělaly radost ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Jestli se to taky počítá, tak jsem u dědečka donášel trávu králíkům. Ale to už je let…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zásadně ne. Jednou už před léty nedodali kytici vůbec, a jiná firma zase o den později a ještě jinou kytku. Taková to zkušenost mě naučila těchto služeb nevyužívat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Ne. Kdykoliv jsem měl potřebu donést květiny, vždycky to bylo osobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ludenka

Donáška květin? To mi příjde, že muži ani v dnešní společnosti neví co to je.

před 3165 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Habušenka

To asi hodně některým křivdíte, protože mě třeba ten můj překvapil donáškou do práce :)

před 3162 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ludenka

Neříkám, že jsem o pár jedincích neslyšela, kteří dostali květiny donáškovou službou, ale stejně mi to příjde, že takových jedinců už moc není.

před 3162 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marga08

To, ale s Vámi musím souhlasit, že moc mužů se nenajde, kteří by zaslali ženám květinu.

před 3161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
market25

Jak tady zmiňujete ten e-shop florea.cz s těma květinama, tak myslíte, že ta donášková služba je taky možná se všema květinama jaké najdu na jejich stránkách?

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Annafive

Pokud je mají na skladě tak ano :) Hlavně pokud to budeš posílat někam jinam tak to máš zdarma a můžeš si tam napsat i vzkaz nebo alespoň u našich růží to tak šlo :)

před 3200 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
market25

Mi se právě hrozně líbí ty minikarafiátky. Ty bych právě hrozně ráda poslala mamince. Musím to zkusit!

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Annafive

Teď jsem se na ně dívala, jsou moc hezké :) a né ani tak drahé, ale já popravdě miluji růže, takže bych raději poslala růže :D

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
market25

Růže jsou krásné, ale ty minikarafitky to je zase něco jiného.

před 3192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Annafive

My jsme jendou využili službu, že květiny přišly jako dárek se vzkazem :P :D jsme právě objednávali květiny z e-shopu a říkali jsme si, že si uděláme srandu z kamarádky a docela to zafungovalo :D

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michsul

A z jakého e-shopu jsi ty květiny objednávala? By mě to zajímalo kvůli tomu, že maminka má zanedlouho svátek a myslím si, že by jí to mohlo potěšit :)

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Annafive

Mrkni se na florea.cz :P :D z tama jsme to objednávali a spokojenost jak říkám :P

před 3230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michsul

a opravdu ti to vydrželo déle? :)

před 3229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michsul

a opravdu ti to vydrželo déle? :)

před 3229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marga08

Taky mě hodně překvalilo, že si někdo objednává květiny z e-shopu, ale opravdu ty ceny tam jsou přijatelné a ještě ikdyž si připočítáš dopravu, tak je to supr cena i tak :)

před 3224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Annafive

Opravdu vydržely dýl než když jsem si je kupovala v květinářství nebo třeba v lidlu :P

před 3224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michsul

Taky bych to chtěla teda vyzkoušet, protože ty růže tam mají opravdu za moc dobré ceny

před 3223 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marga08

Květiny z e-shopu? To slyším poprvé ten pojem.

před 3285 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Annafive

Tak ono to máš lepší ten e-shop s květinami :D tam ti je vozí přímo od pěstitelů, tak ti to výjde ještě levněji než v květinářství a hlavně dýl vydrží :P :D

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek