autacek

Vysvětlíte, když covid mutuje, původní varianta A v USA, varianta B Čína a Evropa a teď už další mutace, proč A v USA?

Ale začlo to prý Čínou, variantou B… v prosinci 2019, teď však píší, že ve Francii to bylo již dle rozboru krve dřív, v listopadu 2019.
https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/ko­ronavirus-byl-ve-francii-uz-v-listopadu-2019-40350719

https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/po-svete-cestuji-tri-typy-noveho-koronaviru-40320115

Kde selský rozum velí, že by tedy mělo být původní centrum nákazy?

Nejlepší odpověď
Kepler

někde jinde

Po tom nepátrej a hlavně se nedoupouštěj konspiračních idiocií (pardon – teorií). Mutace jsou zcela náhodný proces, který člověk neovlivní. Každý živý tvor je utvářen mutacemi DNA. Někdy k lepšímu, někdy k horšímu. Ty horší nepřežijí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

v USA

… poprvé to sice bylo v číně, ale v místě, kde údajně amíci budovali nějakou fabriku, takže do číny to přicestovalo z emeriky …

aliendrone

někde jinde

No jo, bylo by zajímavé znát pravdu – je Covid od požíračů netopýrů nebo z čínské/emerické vojenské laborky atd.

Uvaž ale – CO ti to pomůže? Myslím, že bychom se měli soustředit v době krize na její ŘEŠENÍ > CO se dělá, JAK se to dělá, ZA KOLIK se to dělá atd., prostě na věci s vyšší prioritou. Na nějaké „vyšetřování“ (stejně se NIC neobjasní, to je ti snad jasné) máme celý „zbytek věčnosti“.

O tom, že zprávy o „šíření viru“ jsou přinejlepším zavádějící jsem přesvědčen téměř od začátku. (Byl jsem zpětným odhadem virem nakažen někdy v době, kdy se u nás vyskytoval jen v jednotkách, max. desítkách případů – že bych měl TAKOVÉ ŠTĚSTÍ? ;) :D :D)

Každopádně tvůj dotaz směřuje přesně tam, kam systém CHCE – tedy k odklonu od PODSTATNÉHO (viz výše) směrem k žabomyším válkám.

da ny

někde jinde

Ono je často vše úplně jinak, než se zpočátku zdá. Podobně, jako s výkladem historie (záleží na tom, kdo a kdy ji vykládá s ohledem na nové objevy).
Ve VU- CHANských farmaceutických firmách, laboratořích přece mají své podíly i fyrmy americké či jednotlivci….

V USA je silná čínská komunita, se svými trhy (přes netopýry a luskouny).
Velkou roli ve všem hraje ekonomický a mocenský boj mezi mocnostmi.
Pes aby se v tom vyznal ;D
A to neberu v úvahu názory o tom, že některý koronavirus může být vyvinut i uměle. (Viz informace v TV médiích na počátku pandemie, ještě v Číně. Tehdy proběhla zprávička, že v Austrálii vědci v laboratořích vyrobili Covid 19 uměle, aby mohli vyvíjet účinné léky a vakcíny).
Po některých věcech je „zbytečné a marné“ pátrat. Je třeba je řešit a nějak se z toho s co nejmenší úhonou dostat :) USA jsou přece ve všem „A“ (áčka), tedy jedničky.

zjentek

někde jinde

A proč maj pepíci (pražáci) na SPZce ÁČKO, zatímco v Kopřivnici maj TÉČKO??? Aha? To jako TÉ jako Tatra??? (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.