Kazatel

Jak jsou teď na tom s covidem v Číně?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jednoduše: provozují tam politiku nulové tolerance: přes vysokou proočkovanost tam pořád masivně testují ai kvůli pár případům vyhlašují lokální lockdowny. Tak drsný režim, že něco takové si tu v Evropě ani nedokážeme představit.

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/cina-covid-koronavirus-lockdown-nulova-tolerance-peking-testovani_211111071­0_eku

da ny

Č ínu už nesleduji. Tam chápu i totalitu. Co se děje v Evropě, to je nevídané.
V USA, zatím v 10 státech zrušili/zakázali povinné očkování (covid)!!!
EU aktivistka“ má manžela, který je vlastníkem vakcinační společnosti a kamaráda ve firmě Pfizer.
V Austrálii se chystá ztráta svobod, nařizování, příkazy, zákaty (využití covid stressu/situace)..
Včera jsem se zájmem poslouchala 3. hosta Jana Krauze. Komentuje evropské „šílenství“ kolem elektromobilů :D Kolegové (vědci) v USA, si počkají, jak to v Evropě, po vyzkoušení dopadne a pak se z toho poučí. S covidem je to velmi/vakcínami podobné.
Mohlo by Vás zajímat (FB):
https://www.fa­cebook.com/wat­ch/live/?ref=wat­ch_permalink&v=31660634­70292075