palmolivka

Výpověd z pracovního poměru a nemocenská. Když budu marodit než nastoupím jak dlouho mužu marodit u zaměstnavatele?

Dobrý den chci se zeptat, příští rok mám nastoupit do 3 letech(mateřska) do práce ale vím že budu propuštěna.Zájímá mě když budu marodit než nastoupím jak dlouho mužu marodit u zaměstnavatele???

Odpovědi
leylandus

Maximální možná doba pracovní neschopnosti je 12 měsíců…po této době se posuzuje neschopnost dle závažnosti a platí li zdravotní problémy, bývá neschopnost předložena reviznímu lékaři, který stanoví stupeň invalidity a nebo zamítne prodloužení