Rokio

Vykonal jsem dobrý skutek, že jsem dal mámě pěťák?

Daroval jsem mamce pětikorunu, abych se zbavil svojí medvědí kůže, tedy mého hlupáctví, namyšlenosti a špatné karmy.

Udělal jsem to, abych se vykoupil. Myslíte si, že už nebudu medvědem, když jsem se dopustil tohoto dobrého skutku?

Nejlepší odpověď
zjentek

jiná odpověď

Tak to's ho dal „tomu pravýmu“, když jablko nepadá daleko od stromu. Tím's společnosti fakt pomohl, draku. Jsi z toho myslím venku.

Další odpovědi
12kolemjdouc

jiná odpověď

Ctu si tvoje otazky. Jsi zvlastni. Nerikam ze jsi naruseny nebo ze by ses mel jit lecit ptz nejsem jak ostatni. Mel by sis le davat pozor jak se chovas verejne abys na sebe neupozornoval… Prumerni tomu nemusi rozumet stejne jako ja.

Kelt

jiná odpověď

To mi připomíná jednu povídku. Dva kluci nasbírali třešně a šli lesem na trh, že to tam prodají a budou mít hodně peněz. Měli jednu minci a jeden nesl třešně. Vždy si jeden koupil nějaké třešně od druhého a protože se střídali v nesení třešní, tak než došli na trh, neměli nic, jenom jednu minci.
Dal jsi minci člověku blízkému, ale nic se nezměnilo.

Smack

byl to neutrální skutek

Drap

jiná odpověď

Tak toto snad nemůžeš myslet vážně.

paul1

jiná odpověď

Těžko posoudit. Ale zkus jí dát víc lásky.

autacek

jiná odpověď

Měl si jí dát aspoň pětibábu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.