Avatar uživatele
Stříbrný

Vy mladí a mladší a nejmladší zde, víte toto o zdejším bodování?? http://www.odpovedi.cz/napoved a/bodovani

Doplňuji:
Všiml jsi si ale DrAxle, že tvůj odkaz je stejný jako můj, i s tou mezerou? Neměla jsem už čas to kontrolovat. A to téma se bude zřejmě omílat tak dlouho, dokud si mladí nováčci neudělají chvíli času na pročtení všech informací a kodexu k tomuto serveru a nenaučí se aspoň poděkovat za odpovědi, kterých se jim na záplavu jejich pitomoučkých otázek o zamilovanosti a otázek z domácích úkolů hojně dostává, alespoň udělením palce. A to ti nevadí, že pomalu každá druhá otázka zde je domácí úkol ze školy? Mně tedy ano, a hodně. Když už jim ho někdo vypočítá nebo se jim snaží poradit, jak vyznat lásku protějšku v jejich 11 až 12-ti letech (panebože), nechť je za to odměněn. A nemluvím vůbec o sobě, mě tyto otázky dohání spíš k šílenství a neodpovídám na ně a snažím se skrz ně prorolovat k nějaké solidnější otázce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Možná by to chtělo trošku nadhled. V reálu se obvykle nesejdou lidé ve věku napříč generacemi a nikdo z nás se už moudrý nenarodil. Pokud mi otázka nesedí, tak ji prostě neotevírám a nereaguji. Účelem této poradny snad není vychovávat, ale poradit. Zrovna u matematických příkladů bych podporovala pomoc - často příkladu prostě nerozumí ( ani jejich rodiče ) a přečtou si, že tady mohou získat odpověď na KAŽDOU otázku. Leckdo tyto otázky kritizuje, ale sám by na ně odpovědět nedokázal. Nám se možná zdají některé jejich otázky hloupé, jenže jim se tak mohou jevit dotazy starších ( často i jsou ). Snad aspoň tady bychom mohli být k sobě slušní. Co se týká bodů - už jen málo uživatelů jim připisuje nějakou důležitost :-).

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Pusinko,aby se na odkaz dalo kliknout stačí ho příště vložit až do druhého okýnka,co slouží k popisu otázky.Takhle v tom prvním okně se na něj klikat nedá.

Dr.A-udělal byste mi tu radost a zkusil alespoň jednou jedinkrát nebýt plný ironie vůči ostatním tady?Já si snad nepamatuju jedinou Vaši odpověď,jež by nedštila síru z každého druhého slova...


Avatar uživatele

A umíte vy starší vkládat funkční link a volit správnou rubriku?
(viz zdroj, nemluvě o mnohočetném opakování věčně omílaného tématu) .
Doplňuji:
Důvod není v mezeře, ale ve způsobu vložení, jak píše iceT.
Jinak nic osobního, formulace si jaksi koledovala o repliku ve stejném tónu.
Když jej pravidelně používá bolak, to vám najednou nevadí? (iceT)
Samozřejmě, že souhlasím s motivací otázky, jenže chybné napomenutí u těch nováčků vzbuzuje spíše opačný dopad.
Účelnější je vkládat věcný odkaz u jmenovitých přehmatů (téma školních a infantilních otázek raději nekomentuji, ono jim to beztak nedojde a je to jak boj s větrnými mlýny. Na jiných webech závadné příspěvky promtně mažou, tady se rozmáhá anarchie a záměna poradny za sociální síť jen díky pasivitě admina).

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/napoved a/bodovani

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

pusa50: on jen rejpe, on ví že za ten odkaz nemůžeš, že ho někdy poradna zmrší a udělá mezi některými znaky samovolně mezeru..

tys ho přece jen okopírovala a vložila ne? nevypisovalas ho písmenko po písmenku, tak jak bys v něm mohla udělat mezeru? ta mezera tam prostě v době odeslání otázky nebyla, to je celý. párkrát se mi dokonce stalo, že sem někomu poslal odkaz ve vnitřní poště, a půlku toho odkazu to úplně vynechalo..

Avatar uživatele

anonym

Důvod není v mezeře, ale ve způsobu vložení - jak píše iceT.

Avatar uživatele
Zlatý

Damiana

ad Pusinka50: Také mě to štve. Ne z důvodů bodů, ale je mi spíš líto, že dál nekomunikují - i kdyby v diskuzi nebo alespoň doplněním otázky. Dobře jsi jim to připomněla, ale pochybuji, že to někdo přečte a bude praktikovat.

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Dr.Axlovi už nějak otrnulo, tak by konečně mohl vysvětlit, na co byl dotázán. Na jeho neustálou kritiku nikdo není zvědavý. Neumíš poradit, tak si toho nevšímej.

Avatar uživatele
Stříbrný

cochee

Technická: váš odkaz je vadný, odstraňte z něj mezeru, takhle "nikam neukazuje"

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4974
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2686
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2084
Zlatý quentos 1642
Zlatý iceT 1553
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1516
Zlatý mosoj 1499

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.