Avatar uživatele
sesednizkola

Vy, kdo žijete sami, nebo jste někdy žili sami, zdobíte si sami pro sebe vánoční stromeček?

Vážně se nějak nemůžu rozhodnout, jestli když bydlím v bytě sám si mám letos ozdobit jen tak pro radost vánoční stromek. Jak to řešíte vy?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 2349 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Musíš vědět sám zda ti to pocitově něco dává nebo ne. Pokud z toho nemáš žádnou emoci která za to stojí, pokud to neprobouzí vzpomínky nebo prostě jen nenavozuje příjemnou atmosféru v bytě tak se na to pochopitelně vykašli, ušetřiš strom 🙂 V opačném případě ale není důvod nezdobit. Já nejsem věřící a za Vánocemi nevidím vůbec nic z křesťanských tradic, ale vždy to pro mne byla kulisa šťastné rodiny, bez které jsem si zimu neuměl představit a nepřestával jsem stromek zdobit ani v období kdy jsem žil sám.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nezdobím. Na zdi mám jenom takovou malou koláž ze smrkových větviček a šišek (celoročně), kterou na vánoce opatřím pár vánočními ozdobami. Stromky mám radši v přírodě a nelíbí se mi ta jejich každoroční likvidace. No a ty umělé jsou jenom takové šidítko bez vůně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Letos neozdobím… a na jaro už možná nezaseju..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek