Nikča

Vstřebatelné stehy

Nedávno jsem si nechala vytáhnout osmičku, ránu mi sešili vstřebatelnými stehy,jak dlouho to trvá než se stehy vstřebají?
Doplňuji:
No ono uz je to pres dva tydny… tak uz si zacinam rikat jestli jsou opravdu vstrebatelne…

Nejlepší odpověď
kropitko

Manžel je tam měl a vyndavala jsem mu je já,protože neměl čas si zajít na vyndání,mám zato,že to bylo po týdnu,nebo tak deseti dnech. Neměl vstřebávací,bylo to někdy okolo Vánoc…tak to není tak dlouho

Další odpovědi
anetadela1

Do týdne jsou pryč. Mám venku všechny moudráky…:)

Ony to taky nemusí být stehy. Já jsem si u jednoho zubu taky myslela, že to jsou stehy, ale protože mi zmizely všechny rychle, tak jsem si říkala, že to není možný a jak jsem si tam pořád vrtala jazykem (už jsem si myslela, že zajdu k zubařce), tak jsem si po dalším týdnu vytáhla kousek kmínu.
Mějte trpvělivost.

ReHu

Pokud se jim nechce vstřebat, zeptala bych se ošetřující lékařky.

faktor82

Pokud jsou opravdu vstřebatelné, doporučuji vydržet klidně měsíc, ony opravdu po čase zmizí, ale nemusí ani po 14 dnech.

Láďa Varga

Já jsem měl po operaci také střebatelné stehy u mě to trvalo cca měsíc a pak u to bylo pryč mějte trpělivost a zmizejí samy