kovy 69

Kolik měsíců trvá platnost výpisu ze zdravotní dokumentace od praktického lékaře?

Odpovědi
Drap

Jaký výpis, čeho? Některý výpis bude hotový za 15 minut, jiný třeba několik hodin.

ivzez

Pro účel vstupní prohlídky snad tři měsíce.

Ale podle mne záleží spíše na tom,
jak dlouho je někdo ochoten jej přijmout.

nyjono

Výpis nemá platnost. Je to přece výpis toho, co se stalo, takže to platí pořád.
Jiná věc je, jestli máš ten výpis někomu předložit. To pak nemůže platit pořád, protože po jisté době se zdravotní dokumentace změní, když probíhá léčba.
A to by ti měl říct ten, kdo ten výpis požaduje.

Edison

Výpis ze zdravodní dokmentace postrádá platnost okamžikem vystavení. Není možno totiž postihnout vystavěním nic, co se stane následně, tedy pád se zlámáním končetin, vypíchnutí oka perem při podpisu a podobně.

V zádsadě takový výpis může postihnout pouze minulost a stav k okamžiku vystavení, nikoli co se stane poté.

Doplnění: A nepletete si tak jako tak výpis ze zdravotní dokumentace s posudkem zdravotní způsobilost k čemukoli??? To jsou zcela zásadně rozdílné pojmy!!!

johana 56

Za sebe mohu uvést, že pokud bylo potřeba odevzdat/odeslat/ výpis ze zdravotní dokumentace, nesměl být starší než tři měsíce od data vystavení lékařem.

Dochy

Proč se nezeptáš toho lékaře?