Všimli jste si,že u otázky na jekékoliv téma se objeví reklama,která má něco společného s otázkou?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,taky jsem si všimla!Říkala jsem si,to je zajímavý.......

Další odpovědi
led

To robia roboty, sú nastavené na zisťovanie slov v otázke a porovnaním kľúčových slov v databáze inzerátov. Najdené potom zverejnia.

Podobný princíp sa používa pri sledovaní-špionáži-a podobne

Miroslavst

Barbakane o jaké reklamě to mluvíš?
Používám adblock a reklamu nevidím.

mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-nekdo-ze-k-tematu-otazky-je-pod-ni-vygooglovana-reklama