BEAES

Všimli jste si někdo, že k tématu otázky je pod ní vygooglovaná reklama?

Já dala hádanku o pytlích a byla pod ní reklama na pytel,:o))) a je to i u jiných otázek! Pokud už to tu padlo, tak se omlouvám.

Nejlepší odpověď
anonym

tento reklamni system se jmenuje Google AdSense, resp. AdWords

co popisujete je to způsob, jak samotný google umistuje sve reklamy do vyhrazeneho pronajateho prostoru na ruznych webech uz od sameho pocatku. Vzdy zkontroluje okolni text na strance a jemu vybere k zobrazeni takovou reklamu u niz si zadavatel pral, aby se objevila vzdy pokud na strance jsou dana klicova slova, zadavatel muze krome klicovych slov definovat i radu dalsich parametru vcetne lokality, jazyka, … Nekteri tvrdi ze je to vubec ta „nejefektivnejsi“ forma reklamy kterou lze pouzit a ne nadarmo se googlu casto rika „nejvetsi reklamni agentura na svete“

google ji pouziva vsude, dokonce pokud mate svuj email na gmailu tak zobrazuje po strane reklamu v zavislosti na klicovych slovech nalezenych v emailove zprave kterou si zrovna ctete.

Na youtube umi z videa rozpoznat hlas a prevest jej na text, textu z videa pak prizpusobi reklamu …

atd..

Další odpovědi
aramah

Ano také jsem si toho všimla.

Miroslavst

My, kdo používáme Adblock plus (tedy já, protože mluvím za sebe), žádnou reklamu nevidím(e).

verka

Je to tam vždycky a od začátku. Někdo to musí zaplatit.

tojsemjá

Všimla jsem si a dokonce na jednu naklikla.Zaujaly mě ty tašky,asi nějaké nakoupím jako dárky k Vánocům.Moc se mi líbily.