Avatar uživatele
BEAES

Všimli jste si někdo, že k tématu otázky je pod ní vygooglovaná reklama?

Já dala hádanku o pytlích a byla pod ní reklama na pytel,:o))) a je to i u jiných otázek! Pokud už to tu padlo, tak se omlouvám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Toruk, aramah před 4971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

tento reklamni system se jmenuje Google AdSense, resp. AdWords

co popisujete je to způsob, jak samotný google umistuje sve reklamy do vyhrazeneho pronajateho prostoru na ruznych webech uz od sameho pocatku. Vzdy zkontroluje okolni text na strance a jemu vybere k zobrazeni takovou reklamu u niz si zadavatel pral, aby se objevila vzdy pokud na strance jsou dana klicova slova, zadavatel muze krome klicovych slov definovat i radu dalsich parametru vcetne lokality, jazyka, … Nekteri tvrdi ze je to vubec ta „nejefektivnejsi“ forma reklamy kterou lze pouzit a ne nadarmo se googlu casto rika „nejvetsi reklamni agentura na svete“

google ji pouziva vsude, dokonce pokud mate svuj email na gmailu tak zobrazuje po strane reklamu v zavislosti na klicovych slovech nalezenych v emailove zprave kterou si zrovna ctete.

Na youtube umi z videa rozpoznat hlas a prevest jej na text, textu z videa pak prizpusobi reklamu …

atd..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Ano také jsem si toho všimla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

My, kdo používáme Adblock plus (tedy já, protože mluvím za sebe), žádnou reklamu nevidím(e).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Je to tam vždycky a od začátku. Někdo to musí zaplatit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

Všimla jsem si a dokonce na jednu naklikla.Zaujaly mě ty tašky,asi nějaké nakoupím jako dárky k Vánocům.Moc se mi líbily.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek