Avatar uživatele
Marty Koller

Všimli jste si také že někteří uživatelé na tomto webu zmizeli?

Arnoldek, autacek, briketka. Jsou tu i uživatelé kteří byli v minulosti zabanovány?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Disraeli před 836 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Briketka10 se myslím sem tam objevovala/ob­jevuje, jako ivzez nebo pusinka50, i když velice zřídka.
Řekl bych, že autacek tu pořád je…
Arnoldek ani nevím, kdo je…

Ale pak taky hanulka11, bolak, gecco, ge0rge (který si nechal smazat účet), standa, Lamalam, Edison, fcoop, Miroslavst, Nuk nuk, Klaproth, teď si nejsem jistý, ale myslím že i johana 56 tu pěkně dlouho nebyla a Mc Merkurion už to možná taky zabalil… u dvou z těch jmenovaných bych řekl, že se možná vrátili, ale nejsem si jistý. No a samozřejmě další.
Někteřé to možná přestalo bavit, někteří přešli na jiný web, někteří se občas objevují, byť minimálně a někteří samozřejmě nejspíš i zemřeli.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

No, není se čemu divit. Kvalitní otázky jsou tu minimálně, většinou se řeší kraviny. Někteří třeba nemají čas, věnují se jiným věcem.
Kdo je Arnoldek? Nikdy jsem tu přezdívku neviděla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
_Bůh_

Klasický fašismus v praxi. Lidé se ztrácejí, a systém to neřeší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Jako v Číně!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

Disraeli – Ty jich teda pamatuješ nějak dost! 😁 🙂

Avatar uživatele
Disraeli

Já tu nejsem nový, ani se tím netajím… 😂 Párkrát jsem zapomněl heslo a ztratil mail a párkrát jsem se rozhodl s tím tady skončit… ale nakonec jsem se po čase vrátil, i když s novým účtem (udělalo to víc lidí… i když nepočítám trolly a podobné, kteřé používají několik účtů současně).
Řekl bych, že spousta z těch jmenovaných tu byly takové celebrity, takže jsou docela známí a samozřejmě je pamatuju. :D

Avatar uživatele
Malvína

😄😄😄👍

Nový příspěvek