ten který je

Všimli jste si?

Uživatel pan Mosoj má zde nějakého jmenovce,jen s jedním písmenkem ,s'navíc.Je to něčí žert nebo náhoda?
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zajimala-by-me-historie-kapesniku

Nejlepší odpověď
panenka

Taky jsem si toho všimla jestli je to žert nebo náhoda to si myslím že vý ten dotyčný který si tento profil udělal.

Další odpovědi
hanulka11

Ano všimla jsem si a je mi to jedno – třeba chtěl být Mosoj a bylo to již obsazené tak si přidal písmenko já taky chtěla jen jmeno , ale bylo obsazené tak jsem přidala 1 a to bylo taky obsazené tak jsem přidala ještě jednu 1 , myslím že je to jen náhoda.

mosoj

Děkuji za upozorňění a tímto zdravím svého inetového skorojmenovce.
Koukám, že se za jeho odpovědi nemusím stydět, tak ať se mu daří dál.

anonym

Není to Kenyrts?:-)