veruska

Vracíte se do míst,kde vám bylo krásně?

Doplňuji:
Já to mám dnes v horoskopu a to jsem si ráno naplánovala,že půjdu na hřbitov.Tak nevím,nevím.

Nejlepší odpověď
tom004

Ne. Já v těch místech žiji.

Další odpovědi
hanulka11

Ráda.Ale ono už to tam mnohdy vypadá úplně jinak.

Damiana

Ano – Mariánské lázně, tam je mi krásně vždy.
Ale ono se to někdy také nevyplácí. Už několikrát se mi stalo, že návrat byl ke škodě, protože místo se změnilo k horšímu. Málokdy lze vidět místo stejně, jen proto, že jsme tam prožili něco pěkného, když tam stojí najednou třeba obchoďák nebo se útulný hotýlek změnil v děsný pajzl.
Ale když se to podaří, může být obnovená vzpomínka jistě nádherná – ne-li lepší!

Drap

Ano, pokud je to možné tak často a moc rád.

jendahun

Už bydlím jinde a není čas.Ono to ani myslím není moc dobré.Ve vzpomínkách to zůstává krásné a skutečnost je mnohdy jiná.
Před deseti lety jsem se byl podívat na místa,kde jsem prožil krásnou část dětství a prakticky se tam narodil.Zklamá­ní.Místo domu velké parkoviště a manželka si dělá dodnes srandu,že konečně viděla moje rodné parkoviště v centru Bratislavy.

VampGirl

Dělám to běžně. Většinou to jsou nějaká pěkná místa v přírodě, kde byla krásná krajina okolo a je tam klid.

Petra09

Jo delam to rada ale pocity mam z toho ruzny,nekdy je mi smutno ze uz je to pryc kdyz pridu na nejaky hezky misto kde sem neco hezkyho prozila.A nekdy se bojim aby to misto nebylo hodne zmeneny ale kdyz se to povede a misto je porad stejne hezky a nerozesmutni mi vzpominky tak sem moc rada.