Avatar uživatele
Krupice

Vnímáte tuto poradnu jako svůj denní chléb?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? WalterBishop před 716 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
rrihamirek1

Záleží, jak jsem na tom s časem. Jsem tu rád. (Pokud mi někdo nemaže otázky.) Rád se zde táži na vědecké výzkumy, ale málokdy se najde někdo schopný je udolat. Dnes se Ti to povedlo.

Zároveň zde i rád čtu příspěvky ostatních, je to opravdu občas legrace. Bohužel je zde i mnoho suchých sucharů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WalterBishop

Záleží, jak jsem na tom s časem. Jsem tu rád. (Pokud mi někdo nemaže otázky.) Rád se zde táži na vědecké výzkumy, ale málokdy se najde někdo schopný je udolat. Dnes se Ti to povedlo.

Zároveň zde i rád čtu příspěvky ostatních, je to opravdu občas legrace. Bohužel je zde i mnoho suchých sucharů.

Co to je!

Upravil/a: WalterBishop

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Spíš jako chléb, který prostřídávám s rohlíky. Někdy mám období bohatší na chléb a jindy období bohatší na rohlíky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ne, jako chléb určitě ne, toto mě neživí 🙂 Spíš jako službu ostatním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ale docela jo, chodím sem skoro denně. Teď už to bude ale méně často, začíná boj s plevelem na zahradě, také přes teplé měsíce se věnují více řezbařině a poslední dobou i Wikipedíí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rrihamirek1

ja pouzivam nejrychlejsi pripojeni co je k dispozici, okopiroval jsem waltera jeste nez to fialova stranka stacila pochroupat protoze souhlasim!!! uz jen zalezi koho voli!

Avatar uživatele
Krupice

A co když to Walter okopíroval od tebe? :D Dělí vás pár sekund!

Avatar uživatele
Krupice

Ale je pravda, že vědecký obsah je spíše Walterova parketa :D

Avatar uživatele
Krupice

To je asi nějaká technická chyba webu. Někdy se stává, že jdou dvě stejné otázky po sobě.

Avatar uživatele
Disraeli

Je to jeden a ten samý týpek… a když půjdeš po stránce dolů, tak většina otázek je od něj – staré i zcela nové účty, většina jsou jeho, ať už se ptá na školu, pubertální kraviny nebo prostě jen trollí s nesmysly, všechno varianty JK nebo taky _Bůh_.

Avatar uživatele
Krupice

Disraeli: Neboj, já jsem to pochopil, o co tu jde :D Jen se už náramně bavím :D

Avatar uživatele
Disraeli

:D

Avatar uživatele
rrihamirek1

ja tady bojuju za demisi vlady a zadny jk buh me nezajima!

Avatar uživatele
Krupice

A už ta vláda padla?

Nový příspěvek