Krupice

Vnímáte tuto poradnu jako svůj denní chléb?

Odpovědi
rrihamirek1

Záleží, jak jsem na tom s časem. Jsem tu rád. (Pokud mi někdo nemaže otázky.) Rád se zde táži na vědecké výzkumy, ale málokdy se najde někdo schopný je udolat. Dnes se Ti to povedlo.

Zároveň zde i rád čtu příspěvky ostatních, je to opravdu občas legrace. Bohužel je zde i mnoho suchých sucharů.

WalterBishop

Záleží, jak jsem na tom s časem. Jsem tu rád. (Pokud mi někdo nemaže otázky.) Rád se zde táži na vědecké výzkumy, ale málokdy se najde někdo schopný je udolat. Dnes se Ti to povedlo.

Zároveň zde i rád čtu příspěvky ostatních, je to opravdu občas legrace. Bohužel je zde i mnoho suchých sucharů.

Co to je!

Justin1

Spíš jako chléb, který prostřídávám s rohlíky. Někdy mám období bohatší na chléb a jindy období bohatší na rohlíky.

Pepa25

Ne, jako chléb určitě ne, toto mě neživí 🙂 Spíš jako službu ostatním.

paul1

Ale docela jo, chodím sem skoro denně. Teď už to bude ale méně často, začíná boj s plevelem na zahradě, také přes teplé měsíce se věnují více řezbařině a poslední dobou i Wikipedíí.

rrihamirek1

ja pouzivam nejrychlejsi pripojeni co je k dispozici, okopiroval jsem waltera jeste nez to fialova stranka stacila pochroupat protoze souhlasim!!! uz jen zalezi koho voli!

Krupice

A co když to Walter okopíroval od tebe? :D Dělí vás pár sekund!

Krupice

Ale je pravda, že vědecký obsah je spíše Walterova parketa :D

Krupice

To je asi nějaká technická chyba webu. Někdy se stává, že jdou dvě stejné otázky po sobě.

Disraeli

Je to jeden a ten samý týpek… a když půjdeš po stránce dolů, tak většina otázek je od něj – staré i zcela nové účty, většina jsou jeho, ať už se ptá na školu, pubertální kraviny nebo prostě jen trollí s nesmysly, všechno varianty JK nebo taky _Bůh_.

Krupice

Disraeli: Neboj, já jsem to pochopil, o co tu jde :D Jen se už náramně bavím :D

Disraeli

:D

rrihamirek1

ja tady bojuju za demisi vlady a zadny jk buh me nezajima!

Krupice

A už ta vláda padla?