Kepler

Víte, že už bylo objeveno tajemství „chaty“ na měsíčním povrchu?

Podle důvěryhodných čínských zdrojů, se jedná o mezisklad aliendrona. Svědčí o tom desítky barelů molekulární kyseliny, stovky krabic radioizotopových zdrojů a stopy žižkovských omítek i dlažby. Kolem objektu byla natažena 2 km dlouhá výstražná páska
警察 警察 警察 警察 警察 警察
I Nefitový Králík je z toho peplex.

Nejlepší odpověď
led

Podľa špecifikácii uvedenej v otázke je to jeden z variantov
1 – materiál na nový druh erotických nápojov odcudzený aliendronom žižkovskému zjentkovi
2 – dar pozemšťanov vedených zjentkom zo Žižkova aliendronovi za jeho neutíchajúcu, no radšej o tom nehovorme…
3 – zásoby Keplerových palíren ukryté pred daňovým úradom.

Další odpovědi
Disraeli

Já slyšel, že to tam má Chuck Norris letní sídlo. :P

paul1

No mně to stále připadá jako umělecké dílo s názvem: „Suché WC v pustině“.

aliendrone

A já si naivně myslel, že v tomto roce bude klid. Poté, co nám tak krásně zdražily nejen elektřina a plyn a vůbec všeho. Megakorporace Keplerovy palírny a kvasírny a.s. bude řešit problematiku zaplacení faktur za výše zmíněné položky, o provozování varného kotle na výrobu všelijakých čarodějných lektvarů aj. bosoráctev v chaloupce na kuří noze nemluvě. ;) :)

Nu, pagadí! Kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám! ;) :D :D