JežíšKristus

Víte, že po bezplatném darování krve máte od pojišťovny nárok na preventivní očkování?

Viz https://www.me­sec.cz/clanky/da­rovat-krev-bezplatne-se-vyplati-vic-nez-dostat-za-ni-penize/ :

Příspěvek, který vám pojišťovna poskytne, smíte použít na vybrané aktivity:

pohybové aktivity,
léčebné kúry a procedury v lázeňských zařízeních,
masáže,
plavání,
saunu,
pobyt v solné jeskyni,
→ preventivní očkování,
laserové operace očí,
úhradu nákupů v prodejnách optiky (brýlové čočky, kontaktní čočky, brýlové obruby apod.),
stomatologickou péči (výkony či výrobky),
úhradu nákupu v lékárnách (např. očkovací látky, vitamíny, potravinové doplňky).

Nejlepší odpověď
Funna

tohle jsem sice nevěděla, ale otázkou je, zda se chci preventivně očkovat a na jakou nemoc…v úvahu přichází teoreticky jen chřipka – ale ta přece s covidem „vymřela“, navíc na ni netrpím a pak ještě klíšťová encefalitida…ta by sice přicházela v úvahhu, ale asi si to nechám proplatit za jiné „aktivity“…
ale dík za upozornění, protože každá pětistovka dobrá .-)

Další odpovědi
xiperio

Každá pojišťovna nabízí jiné benefity.