Rokio

Víte, že můžu mít ještě vyšší titul než je sultán/císař?

Co kdybyste mě nazvali bohem. Není to sice panovnický, ani šlechtický titul, ale bůh je více než sultán/císař.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ano, ten titul si muzes sam dat! Nevim ale, kdo te tak bude oslovovat anebo kdo te za boha bude povazovat? Podle toho, jak sam pises a jak se pohybujes ve spolecnosti, k tomu mas asi hodne daleko! Napriklad bohove nekradou propisky, nevybiraji penize z nakupnich voziku, nepoflakuji se kolem nadrazi!!
Ale je mozne, ze se dockas:
Je znamo, ze v blazicni se pohybuji Napoleonove, Bohove, Rambove apod.
Takze uz to mas jen maly krucek!!!

Další odpovědi
Filip84

Ne, nemůžeš, protože bůh není – je to domněnka.

Papež i sultán jsou, stejně jako byli císařové, nebo, co já vím, gosudar – car vší Rusi. Bůh je mythologická bytost, entita, a dokud žiješ, máš střeva, žereš, prdíš, atd., tak nejsi entita, eo ipso, nemůžeš být ani bůh. 🙄🤦‍♀️

Už jsi „ochránce věřících“, musíš se nechat obřezat ve Znojemský nemocnici (to zaplatíš!) a musíš si koupit tu „palestinu“ a pacal. Máš dost starostí, tak dupej, dupej! 😜😈

A harém si musíš zbudovat, už na to sháněj nějaký barák, nebo nebytovou prostoru! 😈 „Vládce věřících“ musí mít harém! Protože to by jinak nešlo! 🙄 A budeš je obdělávat, pravidelně, protože Opatrovník dvou svatých mešit je „vždy rozmnožitel“! 😈😎

Si dej inserát: „Dvaceti pěti letý "sultán“ hledá uchazečky na posici: konkubína v harému. Podmínky: svobodná, bezdětná, věk 12–18 let, panna, zkušenosti netřeba, družky zaučí! Platové a mzdové náležitosti: odměnou ti bude strava a střecha nad hlavou." 😜😂

elkon

Ty jsi nula a nulou zůstaneš. Jediné co dokážeš, že se stále předvádíš. Nikoho to nezajímá, ale ty nejsi schopen svou prázdnou hlavou toto pochopit. Takže se nic nezmění. I kdyby ses chlubil třeba „deseti OA“.

Filip84

cappuccino: Právě! 😈 „Sultán“ tam určitě ještě nebude! 😎😂