Rokio

Víte, že jsem si dělal apríla, pokud jde o zatím mé poslední tři otázky?

Dnes je 1. apríla, tak mám snad právo udělat si ze svého okolí legraci.

Jak se mi to podle vás povedlo? Nebyl alespoň jeden z mých fórů trapný?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ja si obcas myslim, ze ty mas 1. aprila porad:)

Další odpovědi
Filip84

Nepovedlo: většina to nepochopila, a ani nekvitovala.

1× by stačilo, ale to Tobě člověk prostě nevysvětlí: slon v porcelánu! 🙄🤦‍♀️

Ano, trapné byly všecky tři. Ty jsi celkově trapný, to není žádné novum. 🤦‍♀️

hard work

Pochopil jsem, že jde o apríla po asi 10 vteřinách po přečtení všech 3 otázek. Bylo mi jasné, že bys ty činy neudělal a jenom to píšeš, protože je 1.4.