bolak

Víte který herec soutěžil na olympiádách 1952 a 1956 v plavání?

Já to teda vim, ale zajímá mě jestli to víte vy, bez googlování.

Tohle je moje první zábavná otázka, tak snad to bude dobrý, snad to projde.

Nejlepší odpověď
briketka10

musela jsem zagooglovat pardóón :))
je to Bud Spencer :O
http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/40279/bud-spencer-slavi-80.html

Další odpovědi
david22

Nevim to jistě, ale tipnu si. Nebyl to Michal Kolesa?

suaeda

Nevěděl – briketka napověděla. Zde je odkaz:
http://www.csfd­.cz/tvurce/2061-bud-spencer/

www

M.K. to určitě nebyl, ale pokud to někdo další ví z hlavy, měl by to být právě on-je to přece jeho parketa 😁 !
Uvidíme..

bolak

briketka: je to bud spencer a nebo? dokonci vetu :)

suaeda: nápověda vypadá jinak, briketka to regulérně prokecla..

briketka10

ty si nedáš pokoj viď bolaku a budeš si ze mě dělat furt prdelky žádnej buď spencer, ale s velkým písmem Bud Spencer :))

hanulka11

já jsem to našla a čumím teda:D:D:D neřekla bych to do něj

briketka10

taky ne ani za mák a byl to fešák co :))

hanulka11

byl briketko fakt, že jo